Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

Clan'n'safe to rewelacyjny, bezalkoholowy, bezpieczny środek w sprayu, w poręcznej butelce. Jego zadaniem jest czyszczenie i skuteczne usuwanie. Środek antybakteryjny clean'n'safe 200 ml również dezynfekuje oraz skutecznie pielęgnuje wiele powierzchni. Jest to idealny lubrykant do wibratora, kulek gejszy i dilda.

Idealny do skutecznej dezynfekcji dla zakochanych. Łatwy w użyciu i odpowiedni do wszystkich zabawek erotycznych.

Przeznaczony do czyszczenia clean'n'safe:
- Eliminuje bakterie, grzyby i specyficzne wirusy,
- Zabezpiecza na długi czas ulubione przedmioty,
- Czyści i penetruje plastiki, lateksy, silikony, szkło oraz skórę.

Jak stosować lubrykanty antybakteryjne:
- Rozpyl na wybraną powierzchnię za pomocą atomizera,
- Odczekaj chwilę i wytrzyj suchą, czystą szmatką,
- Twoje ulubione przedmioty właśnie zostały wyczyszczone i są gotowe do ponownego użycia.

Niemiecka jakość marki Joydivision i potwierdzona skuteczność w walce z bakteriami, grzybami oraz wirusami (takimi jak HBV, HCV oraz rota wirusami). Środek jest bardzo wydajny i praktyczny w codziennym stosowaniu. Szczególnie polecany dla osób, często korzystających z różnych akcesoriów dla dorosłych. Unikalne połączenie składników stawia go na pierwszym miejscu wśród środków czyszczących tego typu, a jego cena w porównaniu z nimi nie jest wysoka. Kup teraz - nasz sklep poleca.

Clan'n'safe jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. Jest środkiem bezpiecznym. Nie należy go połykać. Nie służy do dezynfekcji rąk. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.