Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

Clan'n'safe to rewelacyjny, bezalkoholowy, bezpieczny środek w sprayu, w poręcznej butelce. Jego zadaniem jest czyszczenie i skuteczne usuwanie. Środek antybakteryjny clean'n'safe 200 ml również dezynfekuje oraz skutecznie pielęgnuje wiele powierzchni.

Idealny do skutecznej dezynfekcji dla zakochanych. Łatwy w użyciu i odpowiedni do wszystkich zabawek erotycznych.

Przeznaczony do czyszczenia clean'n'safe:
- Eliminuje bakterie, grzyby i specyficzne wirusy,
- Zabezpiecza na długi czas ulubione przedmioty,
- Czyści i penetruje plastiki, lateksy, silikony, szkło oraz skórę.

Jak stosować:
- Rozpyl na wybraną powierzchnię za pomocą atomizera,
- Odczekaj chwilę i wytrzyj suchą, czystą szmatką,
- Twoje ulubione przedmioty właśnie zostały wyczyszczone i są gotowe do ponownego użycia.

Niemiecka jakość marki Joydivision i potwierdzona skuteczność w walce z bakteriami, grzybami oraz wirusami (takimi jak HBV, HCV oraz rota wirusami). Środek jest bardzo wydajny i praktyczny w codziennym stosowaniu. Szczególnie polecany dla osób, często korzystających z różnych akcesoriów dla dorosłych. Unikalne połączenie składników stawia go na pierwszym miejscu wśród środków czyszczących tego typu.

Clan'n'safe jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. Jest środkiem bezpiecznym. Nie należy go połykać. Nie służy do dezynfekcji rąk.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.