Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

Każdy z nas chciałby czerpać maksymalną przyjemność ze zbliżenia seksualnego. Również samotna masturbacja powinna obejść się bez większych niedogodności. Właśnie dlatego, warto dbać o higienę w takich sytuacjach. W tym celu powstał środek antybakteryjny clean'n'safe 100 ml. Środek ma zapewnić bezpieczną zabawę z partnerem oraz ulubionymi akcesoriami, s jego cena jest przystępna.

Clean'n'safe to produkt zamknięty w małej 100 ml buteleczce z atomizerem. W środku znajduje się bezalkoholowy spray o wyjątkowo szybkim działaniu.

Środek przeznaczony może być do różnych celów. Nada się zarówno do standardowego czyszczenia, jak i do dezynfekcji. Dzięki delikatnym składnikom również wspaniale pielęgnuje. Środek antybakteryjny można stosować na różnych powierzchniach. Dzięki temu sprawdzi się przy czyszczeniu różnego rodzaju zabawek erotycznych. Można go stosować do lateksu, silikonu, a także plastiku. Poradzi sobie nawet z materiałami skórzanymi. Środek sprawdzi się świetnie w zwalczaniu wszelkich drobnoustrojów. Jest wyjątkowo skuteczny w starciu z bakteriami oraz grzybami. Pokona nawet wirusy HBV, HCV i rotawirusy.
Dzięki temu, za każdym razem zabawa ulubionymi zabawkami będzie bezpieczna i przyjemna, bo środek nie drażni delikatnych miejsc intymnych.

Wygodna buteleczka ze sprayem sprawi, że dozowanie produktu również nie sprawi żadnego problemu. W kilka sekund można poradzić sobie ze szkodliwymi zarazkami i zacząć zabawę. Dlatego już teraz kup środek antybakteryjny clean'n'safe 100 ml, aby czekał w gotowości!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.