Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Fleshlight (US)

Produkt Renewing Powder to puder regenerujący, przeznaczony do utrzymywania wszelkiego typu masturbatorów marki Fleshlight w perfekcyjnej kondycji, dzięki czemu długo i intensywnie można cieszyć się z satysfakcjonującej rozkoszy, jaką tego rodzaju gadżety dostarczają.

Jak wiadomo, wraz z upływem czasu i intensywnością użytkowania, masturbatory ulegają stopniowemu niszczeniu. Dlatego, już po zakupie urządzenia, należy zadbać o nie w odpowiedni sposób po to, by móc cieszyć się nimi jak najdłużej. Kup natychmiast i miej 100% pewności, że Twój Fleshlight posłuży Ci przez lata. Nasz sklep poleca Fleshlight Renewing Powder, jako produkt doskonały do regeneracji masturbatora, dostępny w przystępnej cenie.

Wiele osób niezwykle chwali sobie użytkowanie pudru do masturbatorów Fleshlight Renewing Powder argumentując to tym, że po użyciu produktu według nich, ich ulubione masturbatory, pomimo długiego stosowania, wyglądały niemal identycznie, jak w dniu dokonania zakupu.

Masturbatory marki Fleshlight wykonane zostały z materiału dość realnie imitującego wrażenia jakie daje kontakt z prawdziwą ludzką skórą, czyli SuperSkin. Naturalną cechą tego materiału jest jednak to, że przy intensywnym jego użytkowaniu, traci on swoje właściwości , swoją idealną miękkość i gładkość.

Puder do masturbatorów Fleshlight Renewing Powder został stworzony po to, by zapobiegać niszczeniu struktury materiału SuperSkin, dzięki czemu nawet mimo upływu czasu nie traci on swoich cennych i niezwykle przyjemnych właściwości, zapewniając erotycznym masturbatorom długi okres ich użytkowania.

Aby jednak Puder do masturbatorów Fleshlight Renewing Powder spełnił pokładane w nim oczekiwania, bardzo ważne, by był stosowany regularnie - im częściej, tym lepiej. Formuła preparatu pozwala na wykorzystanie go po każdym użyciu zabawki.

Przed użyciem Renewing Powder, masturbator zostać musi dokładnie wyczyszczony i wysuszony. W celu zastosowania, regenerującego pudru, w pierwszej kolejności należy wyjąć rękaw Fleshlight z obudowy.
Następnie wyczyszczony i suchy skład masturbatora, należy posypać pudrem (delikatnie rozprowadzając go przy tym dłonią po całej powierzchni), po czym ponownie na swoim miejscu umieścić wcześniej zdjęty rękaw.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2016-08-23 09:09:15 - Michał

Pomaga przedłużyć żywotność masturbatora. Do tego potęguje przyjemność. Cena też jest atrakcyjna.

2017-06-25 09:39:16 - Dorota

Kupiłam mojemu miśkowi - jest bardzo zadowolony. Teraz już mam pewność, iż wszystko jest pod kontrolą.