Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: bettie page (uk)

Jeśli wiesz co to znaczy BDSM, ale zastanawiasz się czy zabawy erotyczne związane z tym stylem Ci się spodobają - kup packę Picture This i poczuj dreszcz emocji. Nasz sklep oferuje Ci możliwość spróbowania nowych doznań - sam się przekonaj. 

 

Picture This to packa, która pochodzi z kolekcji Bettie Page. Nazwa marki pochodzi od imienia i nazwiska ikony pin-upu Bettie Page. Packa posiada dwie różne powierzchnie i struktury, a każda z nich pozwala zadawać nieco inny rodzaj bólu. Subtelny sznureczek znajdujący się na końcu uchwytu, pozwoli powiesić gadżet w widocznym miejscu, po skończonej zabawie erotycznej. Fani gwiazdy powinni jak najszybciej zaopatrzyć się w ten wysokiej jakości produkt, bowiem do zestawu dołączone są karty kolekcjonerskie oraz gustowny breloczek. Cena gadżetu jest jak najbardziej adekwatna do otrzymanej jakości i funkcjonalności, zapewnionej przez zastosowanie różnych struktur. Opinie zadowolonych klientów pozwalają sądzić, iż gadżet ten pozwala wprowadzić do sypialni niecodzienną atmosferę, przepełnioną seksem i pożądaniem. 

 

Zastosowanie  

Packa Picture This to gadżet służący do wymierzania dyscyplinujących klapsów osobie uległej podczas zabaw BDSM. Niezależnie wiec od tego czy sex chłosta już od dawna jest dla Was sposobem na grę wstępną, czy dopiero dowiadujecie się co to znaczy BDSM, możecie z powodzeniem używać tego gadżetu. A jeśli Twoja kobieta uwielbia styl pin-up oraz zabawy oparte na sex dominacji - możesz jej wręczyć tę packę jako prezent. 

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita - 69,1 cm 

Motyw - wizerunek Bettie Page