Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: sportsheets

Te niezbędne ograniczenia są ozdobione złotym osprzętem, w tym zapięciem na klamrę do regulacji. Klips łączący na każdym mankiecie umożliwia wszechstronną zabawę, łączenie ze sobą lub prawie wszystko, czego dusza zapragnie! Dołącz dołączoną satynową opaskę na oczy, aby uzyskać dodatkowe emocje i oczekiwanie podczas gry.

Sparuj ze swoim ulubionym futrzakiem, aby uzyskać bardziej ekstremalną zabawę sensoryczną. Lubrykant i środek do czyszczenia zabawek to najlepsi przyjaciele Twojej zabawki, którzy pomogą utrzymać ją w jak najlepszym stanie.

Cechy:
- Nadaje się zarówno na nadgarstki, jak i kostki
- Wysokiej jakości sztuczna skóra
- Złote sprzączki i klipsy łączące
- Miękka satynowa opaska na oczy
- Ograniczona dożywotnia gwarancja

Nadaje się zarówno na nadgarstki, jak i kostki o długości 25,4 cm. Ten zestaw mankietów bondage z wysokiej jakości sztucznej skóry ma złote sprzączki i klipsy łączące. Aby zwiększyć napięcie i zmysłowość, w tym zestawie znajduje się również opaska na oczy z miękkiej czarnej satyny. Te uniwersalne ograniczenia można spiąć ze sobą w celu tradycyjnego wiązania mankietów, używać z innymi zestawami do wiązania wieprzowiny lub oddzielić i przymocować do akcesoriów, takich jak nasz regulowany drążek rozporowy.