Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: coco de mer (gb)

Brytyjski producent akcesoriów erotycznych Coco de Mer wprowadził na rynek swój rozpoznawalny i doskonale przyjęty przez klientów produkt - Leather Lead. Jest to wyjątkowo gustowna, powabna smycz w klimatach BDSM. Zestaw składa się z obroży wykonanej ze skóry najwyższej jakości. Obroża posiada głęboką, czarną barwę. Jest bardzo elastyczna, mocna i wytrzymała, a zarazem inspirująco miękka niczym jedwab. Dzięki temu nie obciera szyi i nie krępuje ruchów. Do obroży przymocowano smycz w formie pięknego łańcucha w lśniącym, złotym kolorze. Łańcuszek wykonany jest z mosiądzu. Prezentuje się bardzo dostojnie i świetnie koresponduje z czernią skórzanej obroży.

 

Doskonały atrybut dla wszystkich tych, którzy doskonale poruszają się po zakamarkach świata BDSM. Świetnie sprawdzi się także w roli wprowadzenia w klimat perwersji dla tych, którzy do tej pory nie mieli okazji lub odwagi, by zbłądzić w te specyficzne rejony ludzkiej seksualności. Z pewnością, kiedy zasmakujesz w uległości lub dominacji, nie będziesz mogła / mógł się obyć bez Coco de Mar Leather Lead w swojej sypialni.

 

Gadżet erotyczny posiada wyżej opisany mosiężny łańcuch o długości 109 cm opatrzony klipsem. Skórzana obroża na szyję mierzy 20 cm. Na uchwycie przedmiot posiada wytłoczone na skórze kogo producenta. Całość prezentuje się bardzo elegancko i zmysłowo.

 

Parametry techniczne Coco de Mar Leather Lead:

- Materiał: mosiądz, skóra

- Długość całkowita: 129 cm

- kolor: brązowy

 

Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Świat Doznań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo prezentowany produkt (jak i wiele innych akcesoriów erotycznych). Wszystko w świetnej cenie. Sprzedajemy jedynie produkty pochodzące od najlepszych producentów, cieszące się dobrymi opiniami wśród klientów.

OBROżA

  • długość całkowita (w cm): 

    129

  • kolor: 

    brązowy

  • materiał : 

    mosiądz, skóra