Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych w ciągu 30 dni: 30
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Wysoka jakość, doskonały aromat i świetny smak – poznaj żel nawilżający smakowy od Swiss Navy – kup sobie prezent!

 

Omawiany produkt marki Swiss Navy to smakowy żel intymny o aromacie wiśni. Zdobywa dobre opinie na całym świecie nie tylko dlatego, że wyróżniają go smakowe walory i bardzo ładny zapach, ponieważ preparat jest jednocześnie doceniany za swoją wydajność. Oznacza to, że wystarczy niewielka jego ilość, by cieszyć się pełnią działania. Lubrykant wiśniowy ma dobrze zaplanowany skład, który pozbawiono cukrów i parabenów. Jego cena jest niska, jak za tę jakość. Użytkownicy mogą liczyć na idealne nawilżenie i optymalny poślizg.

 

Nasz sklep przypomina, że ten smakowy żel intymny stworzono na bazie wody. Oznacza to, że lubrykant Swiss Navy jest odpowiedni do użytku z zabawkami erotycznymi. Można go także bez obaw stosować z prezerwatywami.

 

W opakowaniu znajduje się 118 ml produktu Swiss Navy. Żel nawilżający smakowy (wiśnia) poddano wszelkim koniecznym testom jakości.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.