Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Masażer LELO Lyla 2 to doskonała propozycja dla par, które chcą poszerzyć swoje doznania erotyczne i przekroczyć kolejne granice przyjemności. To urządzenie przypomina kształtem jajeczko, jest niezwykle delikatne i aksamitne w dotyku. Jego praca jest bardzo cicha, co sprawdzi się nawet w przypadku, gdy za ścianą śpią dzieci. Wykonane z najwyższej jakości silikonu, który zapewnia bezpieczeństwo używania i nie uczula nawet najbardziej delikatnej, czy też wrażliwej skóry. Idealnie mieści się dłoni. Można zamontować go na palcu, jak i świetnie sprawdzi się podczas masażu stref erogennych. Masażer jest w kolorze wiśniowym, pomimo swojego niepozornego wyglądu zapewnia ultra mocną przyjemność, jak i osiągnięcie wielu orgazmów. Pracuje aż dwie godziny, przez co można go używać w trakcie gry wstępnej, jak i podczas stosunku. To również idealny prezent z okazji walentynek, a nawet rocznicy.

Masażer dla par LELO Lyla 2- zwiększ doznania w łóżku

Jeżeli jesteście już w wieloletnim związku i namiętność trochę przygasła, nie musicie się martwić i możecie nadal czerpać ogromną przyjemność z seksu. Wystarczy tylko masażer LELO Lyla 2. Świetnie sprawdzi się do masażu stref bardzo erogennych zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Można nim pieścić zarówno pochwę, penisa, odbyt, czy też sutki. Posiada, aż 8 stopni wibracji, co zapewnia niezwykłą przyjemność. Za pomocą 3 przycisków można kontrolować jego pracę. Dzięki specjalnemu pilotowi można sterować wibracjami na odległość, poprzez poruszanie dłonią. Ten gadżet można używać podczas gry wstępnej, jak i stosunku poprzez umieszczenie go w pochwie, bądź odbycie, co niewątpliwie zwiększy doznania. To również doskonały wybór dla kobiet, które mają problem z dojściem do orgazmu, albo wtedy, gdy mężczyzna dojdzie szybciej. Masażer LELO Lyla 2 można połączyć z innymi gadżetami począwszy od kajdanek, przez opaski i odgrywać ustalone sceny. Tak na prawdę ogranicza was tylko wyobraźnia. 

Gadżet erotyczny LELO Lyla 2 idealny do samozaspokojenia

Ten gadżet sprawdzi się także, gdy kobieta ma ochotę na masturbację i doznanie przyjemności. Za pomocą tego urządzenia może stymulować swoją łechtaczkę, czy też punkt G, a nawet odbyt. Pilot dołączony do zestawu również pełni rolę stymulatora. Przyczynia się on także do zachowania wierności w związku, co jest ważne, gdy mężczyzna pracuje np. za granicą. Zatem kobieta zawsze wtedy, kiedy przyjedzie jej ochota, może sprawić sobie odrobinę rozkoszy. To również doskonała zabawka dla dwojga, gdy kobieta na oczach mężczyzny masturbuje się tym masażerem, albo stymuluje za jego pomocą jego jądra.

Masażer LELO Lyla 2 idealny z użyciem lubrykantu

Wszystkie erotyczne zabawy powinny być bezpieczne, dlatego do masażera koniecznie należy użyć lubrykantu na bazie wody. Dzięki temu będzie można , bez większego problemu, włożyć urządzenie do pochwy. Nie należy używać innych specyfików, które mogą zniszczyć materiał, z którego wykonany jest masażer.


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- silikon (nie zawiera żywicy ftalowej)
- PC-ABS
- wykończenie jedwabiste (matowe)

b) Akumulator / czas pracy / ładowanie
- Li-lon 200 mAh 3.7 V (bateria w urządzeniu)
- do zasilania pilota potrzeba: 2 baterie AAA
- czas ładowania masażera: 2 godziny
- maksymalny czas pracy: 2 godzin (masażer)
- maksymalny czas pracy: 10 godzin (pilot)

c) Wymiary urządzenia oraz waga
- 80 x 33 x 32mm (wielkość masażera)
-
64 x 64 x 26mm (wielkość pilota)
- waga: 36 g + 30 g (pilot)

d) Co w opakowaniu?
- LELO Lyla 2 w kolorze wiśniowym
- ładowarka
- instrukcja obsługi

e) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- wiśniowy

f) Tryby wibracji
- 8 różnorodnych programów wibracji
- prosty interfejs kontrolny umieszczony na urządzeniu (3 przyciski, którymi również można kontrolować prace masażera)
- częstotliwość wibracji: 120 Hz


g) Inne

- produkt posiada gwarancję bezpieczeństwa potwierdzoną przez FDA
- maksymalny poziom hałasu podczas pracy masażera: 50 dB
- pilot dwuosiowy
- aplikacja urządzenia powinna być nie większa niż na 8 cm w głąb kobiecego ciała (tak by na zewnątrz pozostał cały polimerowy sznureczek, w który wyposażono masażer).


* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...