Wczytuję dane...

Wibrator z aplikacją

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wibratory zostały stworzone, żeby dostarczać przyjemności. Te urządzenia o fallicznym kształcie mają wiele odmian, rozmiarów, kształtów itd. Wszystko po to, żeby zapewnić użytkownikom jak największy komfort.

 

Jakiś czas temu, na rynku pojawiła się zupełna nowość, która zaczęła zmieniać świat wibratorów, tak jak iPhone w 2007 zmienił świat telefonów – wibrator z aplikacją – to rewolucja. Dlaczego? Ponieważ łatwość użycia i możliwości, jakie oferują, znacznie wykraczają poza to, co oferują wibratory klasyczne, które mają bardzo ograniczoną liczbę trybów.

 

Wibrator sterowany telefonem pozwala na swobodną regulację trybów wibrowania, dzięki czemu każdy może dostosować urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb! Istnieją nawet urządzenia, które działają z wykorzystaniem technologii VR, tj. wirtualnej rzeczywistości. Wystarczy założyć okulary VR, żeby znaleźć się w łóżku z niejedną gwiazdą porno! Technologia pozwala też na automatyczne dostosowywanie się wibratora do organizmu kobiety – wibrator na telefon z autopilotem – tego jeszcze nie było! Wystarczy tylko przyłożyć urządzenie! Wibrator na pilota – czy to nie wspaniałe?

 

Wibrator zdalnie sterowany, to nie tylko świetna zabawa w pojedynkę, ale również dla par! Niesamowite doznania dostarczane przez wibratory poszły o krok dalej! Na szczególną uwagę zasługuje Lush firmy Lovense, który jest niezaprzeczalnym pionierem w swojej dziedzinie. Aplikacja dostarczona przez firmę Lovense pozwala na sterowanie wibratorem nawet z drugiej strony globu!

 

Wyobraź sobie, że Twój partner wyjeżdża na delegację i po prostu tęsknisz za jego ciepłem i bliskością. Wibratory klasyczne pozwalają na radzenie sobie z takim problemem, jednak nie jest to w żaden sposób interaktywne i nijak nie zbliży Ciebie i Twojego partnera. Wibrator zdalnie sterowany Lush przełamał tę barierę – teraz Twój partner, za pomocą telefonu może wprawić Twój wibrator z aplikacją w ruch tak, jak tego chce. Przez co to Twój partner oddziałuje na Ciebie, a nie zwykły i jednostajny program zwykłego wibratora. Za pomocą tappingu – naciskania palcem na ekran telefonu – Twój partner może wprawiać Twój wibrator zdalnie sterowany w ruch, manipulując częstotliwością i mocą wibracji. Wystarczy jeden gest palcem! Odległość nie będzie sprawiać już problemu. Jeśli połączycie zabawę tym wibratorem na telefon z rozmową lub wideo-rozmową – poczujecie się, jakby nie dzieliła Was żadna odległość!

 

Zabawa solo za pomocą tego urządzenia również dostarczy niesamowitych doznań – Lush Lovense może zsynchronizować się z Twoją ulubioną listą przebojów, czyli pokrótce – będzie wibrował w rytm muzyki! Jest to też idealne rozwiązanie, żeby urozmaicić sobie grę wstępną! Nowe możliwości, to nowe doznania, dlaczego macie się ograniczać? Jeśli lubicie zabawy, możecie używać tego urządzenia, gdziekolwiek tylko chcecie.

 

Wibrator z aplikacją Lush ma innowacyjny kształt, dzięki któremu nie ma problemu, żeby używać go w każdej pozycji – to istna jazda „bez trzymanki”. Chcecie się wybrać na wieczorny spacer zanim wejdziecie do sypialni, albo czeka Was nudna podróż – warto to sobie urozmaicić! Obiad rodzinny albo inne okazje, za którymi możecie nie przepadać albo po prostu chcecie ubarwić ten czas – to urządzenie dla Was! Wasza namiętność – jeśli tylko tego chcecie – może trwać cały dzień bez przerwy! Nie bójcie się eksperymentować w nowych miejscach.

 

Warto wspomnieć o tym, że wibrator zdalnie sterowany Lush jest niezwykle cichy, a wibruje bardzo – niespodziewanie wręcz, patrząc po rozmiarze urządzenia – mocno. Waszym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

 

Lovense Lush zyskał swoją sławę dzięki show up'om, które dostały zastrzyku nowych możliwości – czyli programom internetowym, gdzie kobieta na wizji ma w sobie ów wibrator zdalnie sterowany, a odbiorca wysyłając specjalne, internetowe żetony – może przez moment wpłynąć na działanie urządzenia, dzięki czemu kontakt jest nieporównywalnie bardziej namacalny, niż w przypadku programów show up'owych bez urządzeń tego typu!

 

Istnieje rodzaj wibratora, który nie dość, że może działać na odległość, to bez problemu można go używać w trakcie penetracji, co zapewni niesamowite przeżycia nie tylko kobiecie, ale również jej partnerowi, ponieważ będzie odczuwał wibracje urządzenia równie mocno, co ona. Wibrator z aplikacją, o którym tu mowa – to We-Vibe Sync, który sprawdzi się równie dobrze w grze solo, jak i z partnerem. Unikalny kształt urządzenia gwarantuje niesamowite doznania i pozwala partnerowi na penetrację. Posiada podobną aplikację do wibratora Lush – również można nim sterować z dowolnego miejsca na ziemi! Dodatkowo również działa w rytm ulubionej muzyki i można nim sterować na zasadzie tappingu! Wibrator korzysta też z technologii bluetooth!

 

Świat zmierza do przodu, więc i technologia się rozwija. Można już kupić elektrycznego psa, który będzie aportował, szczekał, turlał się i reagował na wiele innych komend. Można kupić odkurzacz, który odkurzy całe mieszkanie, kiedy Ty będziesz relaksować się w wygodnym fotelu! Istnieją samochody, którymi nawet nie trzeba sterować. Świat wibratorów również się rozwija, żeby dostarczyć Wam jeszcze więcej przyjemności, niż dotychczas. Wibrator sterowany telefonem to dobry wybór nie tylko dlatego, że podąża za modą, ale lata badań nad ludzkim ciałem i intymnym życiem konsumentów naprawdę sprawiły, że można dziś dostać wibrator z aplikacją, po którego użyciu dostarczysz sobie tak wielkiej przyjemności, że nigdy nie kupisz sobie innego! Przetestuj któreś z urządzeń oferowanych przez nasz sklep, na pewno nie pożałujesz!