Wczytuję dane...

Wibrator z aplikacją

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Współczesny rynek zabawek erotycznych oferuje wiele różnorodnych wibratorów i ciekawych rozwiązań. Jednym z najnowszych odkryć są wibratory z aplikacją, które pozwalają poczuć bliskość nawet na odległość.

 

Wibrator z aplikacją to więc świetna alternatywa dla par, których partnerzy często wyjeżdżają w delegacje. Pary, których problemem są dzielące je kilometry, nie powinny już więc zastanawiać się jaki wibrator wybrać. Idealnym rozwiązaniem będzie bowiem wybór wibratora erotycznego, który wykorzystuje nowe technologie. Kup i przekonaj się, jak blisko możesz być ze swoim partnerem, nawet jeśli dzielą Was setki kilometrów.

 

Nowe technologie - jak działa wibrator dla par?

Wibrator dla dwojga za sprawą nowych technologii pozwala odczuwać wzajemną bliskość nawet na odległość. Ten produkt sprawdzi się w szczególności jeśli para nie mieszka jeszcze ze sobą lub na przykład któryś z partnerów często wyjeżdża służbowo. Ta zabawka erotyczna dla par sterowana jest za pomocą telefonu, który pozwala regulować tryb wibrowania. Partner może naciskając placem na ekran smartfona ustawiać częstotliwość i moc wibracji. Nowoczesna technologia pozwala sterować wibratorem z każdego zakątka ziemi, niezależnie od dzielących parę kilometrów. Nowoczesna technologia pozwala także na synchronizację z ulubionymi piosenkami! Wibrator dla kobiet będzie wówczas wibrował w rytm ulubionej muzyki. Wszystkie pary, które zdecydowały się na zakup podobnego wibratora dla dwojga są zadowolone ze swojej decyzji i polecają ten wybór innym parom i małżeństwom. Świadczą o tym pozytywne opinie, jakie można przeczytać w internecie. Wibratory z aplikacją to nowa jakość seksualnego życia dla par.

 

Wibrator z aplikacją - różnorodna oferta

Wibratory z aplikacją różnią się od siebie pod względem designu, rozmiaru i koloru. Innowacyjne kształty poszczególnych wibratorów erotycznych pozwalają używać ich właściwie w każdej możliwej pozycji. Te małe urządzenia są też zupełnie niewidoczne. Można więc z ich pomocą nieco poeksperymentować - w czasie podróży, podczas spaceru lub kolacji w restauracji, podkręcając w ten sposób namiętność i atmosferę w związku. Niektóre wibratory z aplikacją dzięki swoim kształtom mogą być używane również podczas penetracji. Poprawi to nie tylko doznania kobiety, ale również mężczyzny, który podobnie jak partnerka cały czas będzie odczuwał silne wibracje.

 

Nasz sklep oferuje produkty wykonane w całości z bezpiecznego silikonu, dzięki czemu są to wibratory całkowicie bezpieczne. Jakość doznań będzie jeszcze większa, jeśli dodatkowo zastosowany zostanie żel intymny. Należy jednak pamiętać, aby używane lubrykanty stworzone były na bazie wody a nie silikonu, bowiem te z silikonem mogą negatywnie wpłynąć na strukturę zabawki. Cena naszych produktów jest zawsze atrakcyjna. Warto podkreślić, że duży przedział cenowy pozwala znaleźć gadżet adekwatnie dobrany do wymagań i możliwości kupującego.

W ofercie posiadamy wibratory następujących marek:
Wibratory We-vibe
Wibratory Vibe Therapy
Wibratory Toy Joy
Wibratory Rocks-off
Wibratory Rianne S.
Wibratory OVO
Wibratory ODECO
Wibratory MyStim
Wibratory Mötley Crüe
Wibratory Marc Dorcel
Wibratory Lovense
Wibratory Lelo
Wibratory Kink By Docjohnson
Wibratory Kiiroo
Wibratory Je Joue
Wibratory Iroha By Tenga
Wibratory Happy Rabbit
Wibratory FUN FACTORY
Wibratory Fifty Shades Of Grey
Wibratory Durex
Wibratory B Swish
Wibratory Ave