Wczytuję dane...

Wibratory FUN FACTORY

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wibratory FUN FACTORY to najwyższej jakości luksusowe produkty, które zostały stworzone z myślą o najgłębszych kobiecych pragnieniach. Nowoczesne wibratory typu "króliczek" i  pulsatory zapewnią rozkosz, której dotąd nie znałaś. Producent zwraca uwagę nie tylko na luksusowy design, ale również funkcjonalność, dzięki czemu zabawki erotyczne FUN FACTORY to jedna z najlepszych marek dostępnych na rynku. Wybierając ją możesz mieć pewność, że nie spotka Cię zawód!

 

Cechą charakterystyczną masażerów erotycznych tego producenta jest ich stylowy design. Wykonany z tworzywa sztucznego uchwyt z przyciskami nie tylko zapewnia kontrolę nad działaniem zabawki, ale również doskonale się prezentuje. Można to zauważyć zwłaszcza w nowszych wibratorach od FUN FACTORY – tych pochodzących z serii Lady Bi, Miss Bi lub G5. Każde urządzenie zostało wykonane z ogromną dbałością o szczegóły, a panel sterowania umiejscowiony tak, aby zabawa była jak najbardziej wygodna i przyjemna. Dodatkowo gadżety oferują więcej niż jeden tryb wibracji, co urozmaica zabawę i sprawia, że każdy kontakt z wibratorem jest naprawdę niezapomniany. Wszystko to za sprawą wszechstronności i dokładności, która wyróżnia te zabawki na tle innych produktów dostępnych na rynku.

 

W ofercie FUN FACTORY pojawiają się również wibratory dużych rozmiarów, takie jak nietypowy masażer erotyczny Big Boss. Stąd też to doskonały wybór dla wymagających kobiet, którym zależy na jak najbardziej niezapomnianych doznaniach. Ogromny wybór sprawia jednak, że każdy znajdzie urządzenie odpowiednie dla swoich potrzeb. Doskonały wybór zarówno dla singielek, jak i par – duża wszechstronność urządzeń sprawia, że świetnie sprawdzą się podczas wspólnych nocy, ale również zabaw solowych. 

 

Wszystkie masażery erotyczne FUN FACTORY zostały wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów bez dodatku ftalanów. Korzystając z nich warto pamiętać o używaniu żelów erotycznych na bazie wody – lubrykanty na bazie silikonu mogą nieodwracalnie uszkodzić powierzchnię urządzenia.

W ofercie posiadamy wibratory następujących marek:
Wibratory We-vibe
Wibratory Vibe Therapy
Wibratory Toy Joy
Wibratory Rocks-off
Wibratory Rianne S.
Wibratory OVO
Wibratory ODECO
Wibratory MyStim
Wibratory Mötley Crüe
Wibratory Marc Dorcel
Wibratory Lovense
Wibratory Lelo
Wibratory Kink By Docjohnson
Wibratory Kiiroo
Wibratory Je Joue
Wibratory Iroha By Tenga
Wibratory Happy Rabbit
Wibratory FUN FACTORY
Wibratory Fifty Shades Of Grey
Wibratory Durex
Wibratory B Swish
Wibratory Ave