Wczytuję dane...

Wibratory Fifty Shades Of Grey

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pary coraz częściej decydują się na urozmaicenie swojego życia seksualnego poprzez użycie różnego rodzaju gadżetów, wprowadzających nieco pikanterii i nowych doznań.

 

Wibratory Fifty Shades Of Grey będą idealnie nadawały się jako element uświetniający wspólną zabawę lub do samotnej stymulacji, która dzięki użyciu odpowiednich narzędzi nie będzie odbiegała jakością od stosunku przebytego z partnerem.

 

Dzięki niepowtarzalnemu, nadzwyczaj klasycznemu designowi sprawiają wrażanie bardzo eleganckich, a jednocześnie unikatowych urządzeń - niczym sam bohater kultowych 50 twarzy Greya kuszą wyglądem, ale zostaje się przy nich ze względu na specyfikacje oraz rozkosz, jaką są nam w stanie zaoferować.

 

Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dodatkowo będące wodoodpornymi, mające także kilka programów stymulacyjnych, dzięki czemu możemy stopniować doznania i cieszyć się poszczególnymi etapami naszej zabawy.

 

Sama autorka bestsellera stwierdziła, że wibratory z serii Fifty Shades of Grey są dokładnie takimi, jakimi je sobie wyobrażała, pisząc swoje dzieło. W ofercie znajdują się zarówno standardowe rozmiary wibratorów oraz ich mini wersje czy wibrujące jajeczka z tej serii.

 

Wszystkie wibratory, pochodzące z tej serii zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół, aby pobudzać nasze zmysły i pozwolić nam na zupełny relaks. Dodatkowo producent zadbał o to, aby zostały wykonane z jak najwyższej jakości materiałów, przy jednoczesnej dbałości o to, aby cena była przystępna. Warto także zwrócić uwagę na to, że urządzenia zostały wyposażone w bardzo dobre i pojemne baterie, dzięki czemu, nie musimy się martwić, że w kulminacyjnym momencie przerwą naszą przyjemność. 

W ofercie posiadamy wibratory następujących marek:
Wibratory We-vibe
Wibratory Vibe Therapy
Wibratory Toy Joy
Wibratory Rocks-off
Wibratory Rianne S.
Wibratory OVO
Wibratory ODECO
Wibratory MyStim
Wibratory Mötley Crüe
Wibratory Marc Dorcel
Wibratory Lovense
Wibratory Lelo
Wibratory Kink By Docjohnson
Wibratory Kiiroo
Wibratory Je Joue
Wibratory Iroha By Tenga
Wibratory Happy Rabbit
Wibratory FUN FACTORY
Wibratory Fifty Shades Of Grey
Wibratory Durex
Wibratory B Swish
Wibratory Ave