Wczytuję dane...

Wibratory Ave

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wibratory Ave to nowoczesne urządzenia, które dzięki swojemu niebanalnemu designowi spodobają się każdej kobiecie. Są wykonane z najwyższej jakości silikonu zapewniając komfort podczas użytkowania. Warto wspomnieć, że użyty materiał nie ma dodatku ftalanów - jest bezpieczny i nie uczula. Dzięki możliwości ładowania za pomocą kabla USB produkty mogą być używane praktycznie wszędzie. Czas pracy w pełni naładowanego wibratora wynosi ponad godzinę. Tyle czasu na pewno wystarczy na przeżycie niezapomnianych chwil.

 

Wibratory Ave to produkty, które zostały wykonane w taki sposób, że wyglądem nie przypominają standardowych zabawek erotycznych. Dzięki nieregularnym kształtom gadżety zapewniają całkiem inne doznania - stymulacja jest intensywniejsza. Wibratory wyposażone zostały w dwa silniki, które mają ogromny wpływ na szybkie osiągnięcie niejednego orgazmu. Dodatkowo stworzone produkty posiadają aż 7 cichych trybów wibrowania, które pozwalają na zachowanie dyskrecji. Nie trzeba się krępować, że osoby będące za ścianą usłyszą pracujący sprzęt. A tak duży wybór różnych rodzajów wibracji pozwoli każdej kobiecie wybrać odpowiedni na dany moment. Wibratory Ave są wodoodporne, dlatego od dziś nie trzeba rezygnować z zabaw pod prysznicem lub w wannie. Korzystanie z wibratora w łazience może stanowić ciekawe urozmaicenie kąpieli, które w przypadku obecności partnera stanie się ciekawą odmianą dla gry wstępnej.

 

Podczas korzystania z wibratorów warto dodatkowo zaopatrzyć się w dobrej jakości lubrykant, którego skład jest na bazie wody. Taki produkt nie uszkodzi silikonowej powierzchni zabawek erotycznych. Należy też pamiętać o dbaniu o higienę - w końcu zdrowie jest najważniejsze. Dodatkowo odpowiednie dbanie o sprzęt przedłuży jego żywotność. W tym celu trzeba przemyć zabawki tuż przed użyciem, jak i po zakończonej zabawie. Do tego celu wystarczająca jest woda i zwykłe mydło antybakteryjne. Spełnienie tych dwóch zasad pozwoli cieszyć się swoimi ulubionymi wibratorami przez długi czas.

 

Jeśli chcesz poczuć intensywne doznania, które zaowocują niezapomnianymi orgazmami to wibratory Ave są stworzone właśnie dla Ciebie. 

W ofercie posiadamy wibratory następujących marek:
Wibratory We-vibe
Wibratory Vibe Therapy
Wibratory Toy Joy
Wibratory Rocks-off
Wibratory Rianne S.
Wibratory OVO
Wibratory ODECO
Wibratory MyStim
Wibratory Mötley Crüe
Wibratory Marc Dorcel
Wibratory Lovense
Wibratory Lelo
Wibratory Kink By Docjohnson
Wibratory Kiiroo
Wibratory Je Joue
Wibratory Iroha By Tenga
Wibratory Happy Rabbit
Wibratory FUN FACTORY
Wibratory Fifty Shades Of Grey
Wibratory Durex
Wibratory B Swish
Wibratory Ave