Wczytuję dane...

Wibratory Kiiroo

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wibratory firmy Kiiroo to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie gadżetów erotycznych dla najbardziej wymagających. Wszystkie urządzenia są niezwykle eleganckie oraz dyskretne. Niesamowita jakość wykonania połączona z najnowocześniejszymi technologiami sprawia, że akcesoria erotyczne marki Kiiroo pozwalają na niespotykane dotąd doznania oraz unikalne metody masturbacji. To, co wyróżnia samą markę Kiiroo to bardzo duża kompatybilność z innymi gadżetami oraz przebojowy system łączenia wibracji z dostępnymi zewnętrznie materiałami. Tym sposobem możesz zsynchronizować swoje urządzenie ze specjalnie nakręconymi filmami porno, grami erotycznymi, specjalnym portalem Feelme.com, a także innymi urządzeniami Kiiroo. Dodatkowo gadżety są kompatybilne z systemami  virtual reality.

 

Wibratory tej firmy to idealne rozwiązanie dla związków na odległość. Kirroo dostarcza zarówno kontroler, pozwalający w pełni skontrolować emitowane wibracje, jak i specjalne masturbatory dla mężczyzn zdolne w pełni zsynchronizować się z gadżetem partnerki. Pozwól sobie na najlepszy cyber-sex w swoim życiu!

 

Firma Kiiroo posiada w swojej ofercie zarówno wibratory przeznaczone do stymulacji łechtaczki, jak i punktów G, a także popularne króliczki. Wszystkie urządzenia są wyposażone w intuicyjne interfejsy, a także kilka indywidualnych programów wibracji. Wibratory do stymulacji łechtaczki oraz punktu G są w pełni wodoodporne, dlatego polecane są szczególnie kobietom lubiącym sprawiać sobie przyjemność w prysznicu lub podczas relaksacyjnej kąpieli w wannie. Masażery są wykonane z materiałów całkowicie bezpiecznych dla ciała, odpowiednio przystosowanych do kontaktu z miejscami intymnymi. Silikon klasy medycznej, z którego wyprodukowane są wibratory, jest hipoalergiczne i przyjemny w dotyku. Wszystkie gadżety firmy Kiroo wyposażone są w specjalne baterie litowo-jonowe pozwalające na nawet godzinę przyjemności po pełnym naładowaniu. Średni czas ładowania wibratorów marki Kiiroo wynosi od 2 do 2.5 godziny.

W ofercie posiadamy wibratory następujących marek:
Wibratory We-vibe
Wibratory Vibe Therapy
Wibratory Uprize
Wibratory Toy Joy
Wibratory Rocks-off
Wibratory Rianne S.
Wibratory OVO
Wibratory ODECO
Wibratory MyStim
Wibratory Mötley Crüe
Wibratory Marc Dorcel
Wibratory Lovense
Wibratory Lelo
Wibratory Kink By Docjohnson
Wibratory Kiiroo
Wibratory Je Joue
Wibratory Iroha By Tenga
Wibratory Happy Rabbit
Wibratory FUN FACTORY
Wibratory Fifty Shades Of Grey
Wibratory Durex
Wibratory B Swish
Wibratory Ave