Wczytuję dane...

Wibratory Kiiroo

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wibratory firmy Kiiroo to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie gadżetów erotycznych dla najbardziej wymagających. Wszystkie urządzenia są niezwykle eleganckie oraz dyskretne. Niesamowita jakość wykonania połączona z najnowocześniejszymi technologiami sprawia, że akcesoria erotyczne marki Kiiroo pozwalają na niespotykane dotąd doznania oraz unikalne metody masturbacji. To, co wyróżnia samą markę Kiiroo to bardzo duża kompatybilność z innymi gadżetami oraz przebojowy system łączenia wibracji z dostępnymi zewnętrznie materiałami. Tym sposobem możesz zsynchronizować swoje urządzenie ze specjalnie nakręconymi filmami porno, grami erotycznymi, specjalnym portalem Feelme.com, a także innymi urządzeniami Kiiroo. Dodatkowo gadżety są kompatybilne z systemami  virtual reality.

 

Wibratory tej firmy to idealne rozwiązanie dla związków na odległość. Kirroo dostarcza zarówno kontroler, pozwalający w pełni skontrolować emitowane wibracje, jak i specjalne masturbatory dla mężczyzn zdolne w pełni zsynchronizować się z gadżetem partnerki. Pozwól sobie na najlepszy cyber-sex w swoim życiu!

 

Firma Kiiroo posiada w swojej ofercie zarówno wibratory przeznaczone do stymulacji łechtaczki, jak i punktów G, a także popularne króliczki. Wszystkie urządzenia są wyposażone w intuicyjne interfejsy, a także kilka indywidualnych programów wibracji. Wibratory do stymulacji łechtaczki oraz punktu G są w pełni wodoodporne, dlatego polecane są szczególnie kobietom lubiącym sprawiać sobie przyjemność w prysznicu lub podczas relaksacyjnej kąpieli w wannie. Masażery są wykonane z materiałów całkowicie bezpiecznych dla ciała, odpowiednio przystosowanych do kontaktu z miejscami intymnymi. Silikon klasy medycznej, z którego wyprodukowane są wibratory, jest hipoalergiczne i przyjemny w dotyku. Wszystkie gadżety firmy Kiroo wyposażone są w specjalne baterie litowo-jonowe pozwalające na nawet godzinę przyjemności po pełnym naładowaniu. Średni czas ładowania wibratorów marki Kiiroo wynosi od 2 do 2.5 godziny.