Wczytuję dane...

Wibratory We-vibe

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Gadżety erotyczne coraz częściej doceniane są jako ekscytujące urozmaicenie w seksie, dzięki czemu zbliżenia wkraczają na zupełnie nowy poziom doznań. Wibratory We-vibe to szeroki wachlarz wysokojakościowych propozycji, które sprawdzą się zarówno podczas samotnych wieczorów jak i igraszek we dwoje. 

We-vibe - wibratory dla par

Stworzone z myślą o wspólnej rozkoszy, wibratory We-vibe to gadżety, których używa się podczas penetracji członkiem. Doceniane przez kobiety, które pragną przeżywać orgazmy jednocześnie z partnerem. Takie modele jak We-vibe Sync czy We-vibe Jive skupiają się bowiem na pobudzaniu najbardziej unerwionej części kobiecego ciała, czyli łechtaczce. Jedną końcówkę kładzie się właśnie na niej, drugą umieszcza w pochwie. Podczas penetracji, która jest możliwa dzięki plastycznemu materiałowi, wibracje stymulują zarówno kobietę jak i mężczyznę.

Wibratory dla niej

Wibratory We-vibe to także bardziej klasyczne propozycje - podręczne, o ergonomicznych formach i nowoczesnym wzornictwie. Wśród nich znajdują się zarówno modele do zewnętrznej stymulacji, jak np. "kamyczek" We-vibe Gala oraz penetracyjne, jak We-vibe Tango Mini czy klasyk We-vibe Rave. Kobiety szukające mocniejszych wrażeń mogą zdecydować się na hybrydę We-vibe Nova, która łączy penetrację ze stymulacją zewnętrzną.

Wibratory dla niego

Wibrujące pierścienie to opcja dla mężczyzn, którzy pragną zwiększyć swoje doznania podczas erekcji. Dzięki dodatkowej stymulacji członka będzie ona mocniejsza i dłuższa. Dodatkowo, model We-vibe Verge może być użyty także dla dodatkowej stymulacji partnerki podczas stosunku, co pozwoli spotęgować wspólne uniesienia. 

Zdalne sterowanie z We-connect

Większość wibratorów We-vibe jest wyposażona w funkcję zdalnego sterowania za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej We-connect. Jest to podniecające urozmaicenie dla par, które dzielą kilometry. Wibracjami podzielonymi na wiele trybów i poziomów mocy można sterować z niemal każdego miejsca na świecie! 

Bezpieczna rozkosz

Ponieważ miejsca intymne są szczególnie wrażliwe, wszystkie wibratory We-vibe są wykonane z bezpiecznych, nieuczulających materiałów. Powierzchnia gadżetów jest delikatna dla skóry, a wiele modeli można spokojnie zabrać nawet do wanny.

W ofercie posiadamy wibratory następujących marek:
Wibratory We-vibe
Wibratory Vibe Therapy
Wibratory Toy Joy
Wibratory Rocks-off
Wibratory Rianne S.
Wibratory OVO
Wibratory ODECO
Wibratory MyStim
Wibratory Mötley Crüe
Wibratory Marc Dorcel
Wibratory Lovense
Wibratory Lelo
Wibratory Kink By Docjohnson
Wibratory Kiiroo
Wibratory Je Joue
Wibratory Iroha By Tenga
Wibratory Happy Rabbit
Wibratory FUN FACTORY
Wibratory Fifty Shades Of Grey
Wibratory Durex
Wibratory B Swish
Wibratory Ave