Wczytuję dane...

Wibrator dla par

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

,,Trzeci w łóżku''

 

Problemy w miłosnym związku potrafią skutecznie odebrać radość życia - ludzie, którzy je przeżywają, tracą przeważnie zainteresowanie codziennymi zajęciami, z mniejszą dbałością wykonują obowiązki zawodowe i czują się po prostu nieszczęśliwi. Im szybciej będą więc potrafili dostrzec pierwsze oznaki kryzysu i należycie im zaradzić, tym większa szansa na to, że ominie ich prawdziwa życiowa katastrofa. Warto zatem mieć oczy otwarte i walczyć o udaną relację, dopóki to tylko możliwe.

 

Symptomy problemów w związku

 

Wiele kobiet, które doświadczyły cierpienia związanego z rozstaniem, przyznaje, że już na długo przed zakończeniem związku przeczuwały nadejście jego schyłkowej fazy. Zwiastują ją przeważnie coraz częstsze kłótnie w zupełnie nieistotnych kwestiach, wzajemne przyłapywanie się na notorycznych kłamstwach oraz problemy w łóżku. Zwłaszcza ten ostatni aspekt bywa alarmujący. Jeśli partnerzy tracą zainteresowanie intymnymi relacjami, przestają dążyć do zbliżeń i czują się coraz mocniej skrępowani swoją obecnością, to ewidentny sygnał, że pora na głębokie zmiany. W razie ich zaniechania rozpad takiego związku wydaje się już wyłącznie kwestią czasu.

 

Opisany schemat nie jest oczywiście we współczesnym świecie ani jedynym, ani dominującym. Problemy w związkach wynikają często nie tyle ze wzajemnego znużenia, ile raczej z różnic temperamentów. Kiedy jedna strona wyraża niemal nieustanną gotowość do miłosnych igraszek, a druga reaguje na to z silnym ociąganiem, konflikty na tym tle mogą się pojawiać dosłownie codziennie. I nie pomogą ani zapewnienia o niesłabnącej miłości, ani wymówki związane ze stresami w pracy - brak satysfakcji z życia seksualnego prędzej czy później doprowadzi jedną ze stron do decyzji o rozstaniu.

 

Jak zatem wybrnąć z impasu? Na pewno warto szczerze rozmawiać o własnych potrzebach, pragnieniach i oczekiwaniach, a także zachęcać drugą stronę do mówienia. Może się ostatecznie okazać, że jednym z powodów łóżkowej oziębłości jest po prostu nuda. W takim wypadku warto przejrzeć ofertę internetowych sklepów erotycznych i zaopatrzyć się np. w wibrator dla par.

 

Rynek erotycznych gadżetów

 

Wybór akcesoriów erotycznych jest w dzisiejszych czasach naprawdę ogromny, sprzyja zatem odkrywaniu nowych doznań. Atrakcje w rodzaju smakowych prezerwatyw czy pobudzających żelów intymnych znane są w Polsce od wielu lat, ich stosowanie niekoniecznie gwarantuje już zatem zupełnie nowe doznania. Co więcej, w obu przypadkach może się pojawić problem uczulenia na daną substancję czy materiał - w tej sytuacji dalsze eksperymenty nie wchodzą już w rachubę. W obliczu takiej ewentualności warto zainwestować w dobre jakościowo wibratory dla par. Jak zapewniają ich producenci, te niewielkich rozmiarów urządzenia pomogą obojgu partnerom wejść w zupełnie nowy etap łóżkowych przyjemności.

 

Wibrator dla dwojga jest gadżetem o dość nieskomplikowanej budowie i zastosowaniu. Składa się z dwóch części wibracyjnych, z których jedna zostaje umieszczona wewnątrz kobiecego ciała, druga zaś pozostaje na zewnątrz, opierając się o łechtaczkę. Podczas stosunku masażer emituje wibracje, odczuwalne przez oboje partnerów początkowo w okolicach miednicy, później zaś rozchodzące się na całe ciało. Taka stymulacja stanowi idealne dopełnienie miłosnego zbliżenia, zaś jej intensywność z pewnością przyczyni się do wzrostu temperatury w sypialni.

 

Każdy markowy wibrator dla par wykonany jest z najwyższej jakości silikonu medycznego, który cechuje się nie tylko przyjemnymi walorami dotykowymi, ale także wytrzymałością. Istotną kwestią pozostaje tu jednak prawidłowe użytkowanie gadżetu: zawsze powinien mu towarzyszyć lubrykant na bazie wody, dzięki czemu aplikacja wibratora dla par okaże się niezwykle łatwa i bezpieczna.

 

Walory estetyczne

 

Wibratory dla par okazują się nie tylko bardzo skuteczne, lecz także niezwykle atrakcyjne wizualnie. Decydują o tym ich niewielkie rozmiary (gadżet z pewnością zmieści się w szufladzie nocnej szafki stojącej przy łóżku), a także różnorodność kolorystyczna. Możemy zatem zaopatrzyć się w wibrator dla par o barwie głębokiego różu czy fioletu, czereśni, granatu, bieli oraz czerni. Stylowe wykończenie i dbałość o szczegóły z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie, pozwalając jej stać się prawdziwie nowoczesną i wyzwoloną. Dobrym przykładem tego rodzaju sprzętu są wibratory dla par marki LELO - np. LELO Lyla 2 albo LELO Indulge Me. Już sam ich wygląd stanowi obietnicę przyjemności, zachęcając do zakupu.

 

Dodatkowym plusem wibratorów dla par jest także ten, że większość wysokiej klasy urządzeń zaopatrzono w pilota kontrolującego moc wibracji. Obsługa pilota okazuje się banalnie prosta, on sam może zaś także służyć jako erotyczny masażer.

 

Wibrator dla dwojga nie rozwiąże z pewnością wszystkich problemów w związku, pomoże jednak nabrać nieco więcej wiary w siłę wzajemnych relacji. Para przeżywająca kryzys powinna przede wszystkim dać sobie czas na podjęcie wiążących decyzji. Możliwe, że winę za kłopoty z komunikacją ponoszą chwilowe niedogodności zawodowe czy osobiste, po ustąpieniu których wzajemne relacje znowu rozkwitną.