Wczytuję dane...

Wibratory Durex

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Durex posiada nie tylko znane nam wszystkim linie prezerwatyw, ale też i wysokiej jakości wibratory.

 

Najpopularniejsze zdają się być produkty dyskretnych rozmiarów tzw. mini wibratory. Durex Play Delight i Pure Fantasy posiadają ergonomiczny kształt i są bardzo intuicyjne w użyciu. Doskonale sprawdzą się w torebce każdej, nawet najbardziej wymagającej kobiety. Dostępne są w dwóch kolorach: białym i kolorowym. Wibratory Durex mogą być idealnym dodatkiem do gry wstępnej, jak i głównym akcesorium erotycznym wspomagającym nas w chwilach samotności.

 

Produkty są w całości wykonane z bezpiecznych i hipoalergicznych materiałów, co nie tylko podnosi komfort użytkowania ale także jest gwarantem ich długiej i niezawodnej pracy. Masażery są całkowicie wodoodporne i bardzo wygodne w czyszczeniu i konserwacji.  Zastosowana w produkcji technologia umożliwia stosowanie wibratorów bezpośrednio do ciała, jak i w kontakcie przez prezerwatywę. Posiadają one wbudowany mechanizm regulacji natężenia i prędkości wibracji. Zapewni to wyśmienitą zabawę, zarówno w pojedynkę, jak i razem z partnerem.

 

Ze względów bezpieczeństwa podczas korzystania z wibratorów powinniśmy pamiętać o odpowiednim nawilżeniu miejsc erogennych. Sprawdzą się tutaj spersonalizowane lubrykanty, jak i różnej maści domowe kosmetyki. Dzięki wibratorom Durex, każdy z nas może odkryć zupełnie nowy poziom doświadczeń seksualnych. Są łatwe w obsłudze, dyskretne i ogólnodostępne w przystępnej cenie. Idealnie sprawdzą się jako gadżet erotyczny dla kobiety w każdym wieku. Wibratory Durex są doskonałą odpowiedzią na wciąż rosnące zainteresowanie branżą gadżetów erotycznych w dzisiejszym świecie.

W ofercie posiadamy wibratory następujących marek:
Wibratory We-vibe
Wibratory Vibe Therapy
Wibratory Toy Joy
Wibratory Rocks-off
Wibratory Rianne S.
Wibratory OVO
Wibratory ODECO
Wibratory MyStim
Wibratory Mötley Crüe
Wibratory Marc Dorcel
Wibratory Lovense
Wibratory Lelo
Wibratory Kink By Docjohnson
Wibratory Kiiroo
Wibratory Je Joue
Wibratory Iroha By Tenga
Wibratory Happy Rabbit
Wibratory FUN FACTORY
Wibratory Fifty Shades Of Grey
Wibratory Durex
Wibratory B Swish
Wibratory Ave