Wczytuję dane...

Wibratory Durex

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Durex posiada nie tylko znane nam wszystkim linie prezerwatyw, ale też i wysokiej jakości wibratory.

 

Najpopularniejsze zdają się być produkty dyskretnych rozmiarów tzw. mini wibratory. Durex Play Delight i Pure Fantasy posiadają ergonomiczny kształt i są bardzo intuicyjne w użyciu. Doskonale sprawdzą się w torebce każdej, nawet najbardziej wymagającej kobiety. Dostępne są w dwóch kolorach: białym i kolorowym. Wibratory Durex mogą być idealnym dodatkiem do gry wstępnej, jak i głównym akcesorium erotycznym wspomagającym nas w chwilach samotności.

 

Produkty są w całości wykonane z bezpiecznych i hipoalergicznych materiałów, co nie tylko podnosi komfort użytkowania ale także jest gwarantem ich długiej i niezawodnej pracy. Masażery są całkowicie wodoodporne i bardzo wygodne w czyszczeniu i konserwacji.  Zastosowana w produkcji technologia umożliwia stosowanie wibratorów bezpośrednio do ciała, jak i w kontakcie przez prezerwatywę. Posiadają one wbudowany mechanizm regulacji natężenia i prędkości wibracji. Zapewni to wyśmienitą zabawę, zarówno w pojedynkę, jak i razem z partnerem.

 

Ze względów bezpieczeństwa podczas korzystania z wibratorów powinniśmy pamiętać o odpowiednim nawilżeniu miejsc erogennych. Sprawdzą się tutaj spersonalizowane lubrykanty, jak i różnej maści domowe kosmetyki. Dzięki wibratorom Durex, każdy z nas może odkryć zupełnie nowy poziom doświadczeń seksualnych. Są łatwe w obsłudze, dyskretne i ogólnodostępne w przystępnej cenie. Idealnie sprawdzą się jako gadżet erotyczny dla kobiety w każdym wieku. Wibratory Durex są doskonałą odpowiedzią na wciąż rosnące zainteresowanie branżą gadżetów erotycznych w dzisiejszym świecie.