Wczytuję dane...

Wibratory Lovense

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lovense jest marką produkującą wibratory polegając na najnowszej technologii oraz wysokiej jakości materiałach. Każdy produkt jest wykonany z bezpiecznego silikonu medycznego bez zawartości szkodliwych substancji takich jak ftalany, parabeny czy mogący uczulać lateks. Są to produkty do użytku samodzielnego jak i z partnerem. Dzięki kilku dostępnym modelom każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Są to ekskluzywne gadżety erotyczne, które urozmaicą intymne chwile. 

 

Wibrator Lush jest to różowy gadżet wewnętrzny i innowacyjnym kształcie. Jest zbudowany tak, aby dostarczać jak najwięcej przyjemności podczas jego użytkowania poprzez stymulację punktu G. Niesamowitym rozwiązaniem jest możliwość obsługiwania go przez aplikację, która została specjalnie do tego stworzona. Sterować wibratorem możemy z poziomu smartfona lub smartwatcha. Do wyboru mamy wiele opcji - korzystanie z gotowego interfejsu w aplikacji lub sterowanie za pomocą mikrofonu i dźwięków do niego dochodzących. Można do tego użyć swojej ulubionej piosenki! Wibrator jest maksymalnie cichy i dzięki swojej niewielkiej formie może być stosowany w każdym miejscu. 

 

Model Osci G-Spot Toy jest kolejnym wibratorem marki Lovense posiadającym funkcję sterowania aplikacją na smartfonie. Jego unikalny kształt ma skupiać się na stymulacji punktu G przy dostarczaniu maksimum doznań. Końcówka jest pokryta specjalną membraną, która ma na celu symulować pukanie, a ruchy delikatnego uderzania odróżniają go od wibratorów innych marek. Sterowanie za pomocą aplikacji może odbywać się na dowolną odległość, wystarczy jedynie połączenie smartfona z internetem. Kształt oraz zasada działania wibratora są opatentowane, co czyni go wyjątkowym. 

 

Nora to wibrator o kształcie klasycznego króliczka, który posiada wiele zwolenniczek wśród pań. Dzięki wypustce posiadającej osobny silniczek poza doznaniami pochwowymi stymuluje również łechtaczkę. Środek urządzenia wypełniony jest kuleczkami, które podczas zabaw poruszają się w środku dodatkowo masując od środka. Tak samo jak inne modele marki wibrator może być sterowany za pomocą specjalnej aplikacji. 

 

Ekskluzywny model Ambi to wibrator o wyjątkowym kształcie, niespotykanym dotychczas na rynku. Różowy kolor oraz fantazyjny wygląd zachęcają do poruszania wyobraźni w stosowaniu tej zabawki. Zdalne sterowanie jest idealnym rozwiązaniem dla par, które chcą być ze sobą blisko i przeżywać wspólnie intymne chwile pomimo dzielącej ich odległości.

W ofercie posiadamy wibratory następujących marek:
Wibratory We-vibe
Wibratory Vibe Therapy
Wibratory Toy Joy
Wibratory Rocks-off
Wibratory Rianne S.
Wibratory OVO
Wibratory ODECO
Wibratory MyStim
Wibratory Mötley Crüe
Wibratory Marc Dorcel
Wibratory Lovense
Wibratory Lelo
Wibratory Kink By Docjohnson
Wibratory Kiiroo
Wibratory Je Joue
Wibratory Iroha By Tenga
Wibratory Happy Rabbit
Wibratory FUN FACTORY
Wibratory Fifty Shades Of Grey
Wibratory Durex
Wibratory B Swish
Wibratory Ave