Wczytuję dane...

Wibratory Happy Rabbit

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Nawet 15 poziomów wibracji oraz specjalna wodoodporna powłoka sprawiają, że wibratory Happy Rabbit pomogą Ci osiągnąć szczyt w dowolnej chwili! Nie ograniczaj się do zamkniętej sypialni - poznaj wyjątkową przyjemność gwarantowaną przez nawet 3 końcówki wibrujące. Masturbacja jeszcze nigdy nie była tak intensywna! Dyskretne działanie wibratorów Happy Rabbit oraz ich specjalnie wyprofilowane końcówki przeniosą Cię w świat, o jakim nie miałaś dotąd pojęcia!

Postaw na intensywne doznania

Prezentowane wibratory Happy Rabbit dostosowane są do wyjątkowych potrzeb kobiecego ciała. W zależności od wybranego modelu, wibrator posiada nawet 3 końcówki wibrujące z wbudowanymi silnikami. Ich praca jest dyskretna, co pozwala na osiągniecie przyjemności nawet, jeśli w mieszkaniu znajdują się inne osoby. Dostępne wibratory Happy Rabbit są w pełni wodoodporne, dzięki czemu chwile uniesienia można przeżywać w sypialni, pod prysznicem, czy w czasie kąpieli. Specjalnie zaprojektowana końcówka wibrująca w kształcie króliczka dodatkowo stymuluje łechtaczkę, w trakcie gdy główny trzon imitujący męski członek penetruje pochwę kobiety. Postaw na wibratory Happy Rabbit i przekonaj się, że możesz szczytować jeszcze intensywniej!

Dyskrecja i bezpieczeństwo

Dedykowane kobietom wibratory Happy Rabbit to przede wszystkim bezpieczeństwo - wodoodporna powłoka z silikonu medycznego nie stanowi niebezpieczeństwa dla ludzkiego organizmu, przez co zabawa jest pod całkowitą kontrolą. Silniki generujące wibracje działają dyskretnie i nawet przy wybraniu najbardziej intensywnych wibracji pracują cicho, pozwalając na całkowity relaks i odprężenie. Wyjątkowo zaprojektowane wibratory Happy Rabbit gwarantują przyjemność, jakiej do tej pory nie można było osiągnąć. Unikatowe kształty końcówek wibrujących oraz moc ich działania zapewniają szczytowanie przy każdorazowym użyciu. Dla osiągnięcia jeszcze lepszych doznań podczas zabawy z wibratorem warto wykorzystać lubrykanty na bazie wody - środki zawierające silikon mogą doprowadzić do uszkodzeń powłoki wibratorów. 

W ofercie posiadamy wibratory następujących marek:
Wibratory We-vibe
Wibratory Vibe Therapy
Wibratory Toy Joy
Wibratory Rocks-off
Wibratory Rianne S.
Wibratory OVO
Wibratory ODECO
Wibratory MyStim
Wibratory Mötley Crüe
Wibratory Marc Dorcel
Wibratory Lovense
Wibratory Lelo
Wibratory Kink By Docjohnson
Wibratory Kiiroo
Wibratory Je Joue
Wibratory Iroha By Tenga
Wibratory Happy Rabbit
Wibratory FUN FACTORY
Wibratory Fifty Shades Of Grey
Wibratory Durex
Wibratory B Swish
Wibratory Ave