Wczytuję dane...

Wibratory Uprize

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zabawki erotyczne mogą przyjmować niezliczone kształty, kolory i rozmiary. Wibratory Uprize są jednak wyjątkowe, gdyż odznaczają się niesamowitym realizmem. Taki wibrator to doskonałe narzędzie, które pozwoli  Ci połączyć samodzielne pieszczoty z penetracją jak podczas prawdziwego stosunku!

Kształt i budowa

Wibratory Uprize realnie odwzorowują anatomię penisa, ale to nie jedyne czym mogą się pochwalić. Również ich zachowanie do złudzenia przypomina funkcjonowanie męskiego członka. Wyłączony wibrator przyjmuje formę spoczynkową, po włączeniu natomiast staje na wysokości zadania, aby dostarczyć ci długiej i owocnej rozkoszy. Jednak mimo swojej realistycznej postaci, pozwala zabawić się dogłębnie na własnych warunkach. Twardy kiedy potrzeba, wibrator pokryty jest jednocześnie miękką i przyjemną w dotyku powierzchnią, zbudowaną z bezpiecznego dla zdrowia, medycznego silikonu. Z myślą o jak najwyższej jakości doznaniach producent zaleca, aby do zabawy zawsze używać lubrykantu na bazie wody.  

Sposób użytkowania

Gadżet został zaprojektowany tak, aby można było cieszyć się jego działaniem bez używania rąk. Z tego powodu posiada na spodzie wbudowaną przyssawkę, którą umieszcza się na twardej powierzchni unieruchamiając jego podstawę. Pragniesz przenieść igraszki do wanny lub pod prysznic? Wibratory Uprize są wodoodporne a więc śmiało możesz zabrać je ze sobą. Poza tym, zabawki marki skierowane są do każdej dorosłej osoby, w tym par homoseksualnych, które mogę używać ich w połączeniu z uprzężą.

Sterowanie pilotem

Podobnie jak wiele nowoczesnych zabawek erotycznych, wibratory Uprize mogą być sterowane za pomocą pilota lub urządzenia mobilnego. Daje to ogromne pole do popisu także w zabawie we dwoje. Choć zabawa może okazać się uzależniająca, nie trzeba obawiać się o zasilanie: wibrator posiada wbudowany akumulator na ładowarkę, a więc nie trzeba wymieniać w nim baterii.

W ofercie posiadamy wibratory następujących marek:
Wibratory We-vibe
Wibratory Vibe Therapy
Wibratory Uprize
Wibratory Toyz4lovers
Wibratory Toyjoy
Wibratory Toy Joy
Wibratory Rocks-off
Wibratory Rianne S.
Wibratory OVO
Wibratory Ooh By Je Joue
Wibratory ODECO
Wibratory MyStim
Wibratory Mötley Crüe
Wibratory Marc Dorcel
Wibratory Lovense
Wibratory Lelo
Wibratory Kink By Docjohnson
Wibratory Kiiroo
Wibratory Je Joue
Wibratory Iroha By Tenga
Wibratory Happy Rabbit
Wibratory FUN FACTORY
Wibratory Fifty Shades Of Grey
Wibratory Durex
Wibratory B Swish
Wibratory Ave