Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Dobrej jakości lubrykant nie musi dużo kosztować, Lubrykant pjur MAN Basic Personalglide 30ml jest tego najlepszym potwierdzeniem. Jego cena jest niezwykle przystępna, a wydajnośc ogromna.

 

Obecny w składzie silikon sprawia, że produkt ten zaspokaja nawet najwyższe wymagania. Dzięki temu składnikowi, żel zapewnia nie tylko bardzo skuteczne, ale też długotrwałe nawilżenie. Silikon nie wchłania się tak jak woda, nie klei się ani nie zasycha.

 

Z wykorzystaniem tego środka można więc bawić się fantastycznie tak długo, jak tylko ma się na to ochotę. Przyjemność jest tym większa, że żel tworzy na powierzchni skóry jedwabistą warstwę, a ta pozostaje na swym miejscu długi czas, nie trzeba więc ograniczać się w zabawie. Pokryta tym środkiem skóra staje się też wrażliwsza na bodźce, a więc każdy dotyk powoduje niepomierną przyjemność, dużo większą niż dotychczas. Jeśli więc chce się zapewnić sobie niezwykłe doznania, to produkt ten będzie do tego najprostszą drogą! Kup już teraz! Nasz sklep to gwarancja pełnej dyskrecji, szybkiej wysyłki i wysokiej jakości produktów.

 

Poza znakomitymi walorami użytkowymi, lubrykant na bazie silikonu gwarantuje też pełne bezpieczeństwo. Nie zawiera sztucznych barwników czy aromatów, można więc stosować go bez obaw o podrażnienie tak wrażliwych miejsc, do jakich jest przeznaczony. Stosowanie go z zabawkami erotycznymi wysoce podnosi zaś stopień realności doznań, jest to więc znakomity towarzysz zarówno wspólnych, jak i samodzielnych zabaw

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.