Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Żel intymny na bazie silikonu Pjur Light Bodyglide 30ml jest produktem, który łączy innowację z przyjemnością!

 

Lubrykant Pjur Light Bodyglide to – jak sama nazwa wskazuje – lżejszy model jego pełnej wersji. Jego wspomniana już lżejsza formuła sprawia, że ów żel intymny lepiej nadaje się do użytku z różnymi gadżetami. Śmiało możesz go używać z lateksowymi prezerwatywami. Wybierając ten specyfik masz gwarancję satysfakcji, ponieważ zapewnia on ekstremalnie dobre nawilżenie i idealny poślizg, ponadto nie zostawia plam oraz jest bezwonny. Nie będziecie zawiedzeni!

Lubrykant Pjur Light Bodyglide 30ml to idealny wybór, jeśli wybierasz się w podróż samolotem, albo po prostu potrzebujesz niewielkiej ilości produktu, a specjalna formuła sprawia, że nawet najmniejsza ilość zapewnia niesamowite nawilżenie – dlatego nie musisz się bać, że produkt szybko się skończy. Żel intymny Pjur sprawi, że Wasz seks będzie jeszcze lepszy!

Zwiększ przyjemność swoją i swojego partnera stosując niesamowity lubrykant Pjur Light Bodyglide, z którego z pewnością będziecie zadowoleni. Jest to żel intymny, bezpieczny w codziennym użyciu. Ponadto, w trosce o klienta, produkt przeszedł wszelkie dermatologiczne testy, które dadzą Ci bezpieczeństwo użytkowania specyfiku w momentach Twojej rozkoszy. Spraw niespodziankę swojemu partnerowi kupując ten świetny produkt.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.

Polecamy