Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

AQUAglide Cherry 100 ml to niezwykły lubrykant, dzięki któremu Twoje intymne doznania wejdą na nowy poziom.

Jest to wysokiej klasy produkt na bazie wody, który został udoskonalony zmysłowym, wiśniowym zapachem. Dzięki bezpiecznej formule, sprawdza się nie tylko w przypadku zabaw lateksowymi bądź silikonowymi gadżetami erotycznymi, lecz może być też z powodzeniem stosowany w trakcie seksu z użyciem prezerwatywy.
Może stanowić też idealny dodatek w czasie stosunku oralnego.

Choć sam zapach i konsystencja to niewątpliwe plusy tego produktu, to najważniejszą zaletą jest fakt, iż lubrykant ten utrzymuje długi czas poślizgu, co na pewno sprzyja miłosnym igraszkom.
Erotyczny, wiśniowy aromat oraz doskonałe nawilżenie sprawią, że zarówno samodzielna zabawa, jak i ta w duecie, będą niezwykłym przeżyciem zapamiętanym na bardzo długo. To produkt dla tych, którzy wiedzą, czego chcą w seksie i nie mają oporów, by po to sięgać.

Lubrykant został przebadany klinicznie i dermatologicznie, co potwierdza jego bezpieczeństwo dla zdrowia.

Co więcej - AQUAglide Cherry zatwierdzono jako produkt klasy medycznej i podlega on regularnym kontrolom jakości. Przed użyciem w sytuacji intymnej warto jednak sprawdzić, czy nie wywołuje on reakcji alergicznej, nanosząc odrobinę lubrykantu na skórę przedramienia.
W przypadku pojawienia się jakichś zmian na skórze, należy zaprzestać używania produktu.

AQUAglide został stworzony tak, by nie pozostawiać plam na materiałach i gadżetach erotycznych.

 

* Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.