Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Produkty erotyczne LELO są jednymi z najbardziej cenionych na polskim rynku. Dzięki kajdankom LELO można poznać nowe doświadczenia seksualne, o których do tej pory nie miało się zielonego pojęcia. Najważniejsze jest to, że takie kajdanki zakładać można nie tylko na ręce, ale też w okolicach kostek, a więc na nogach. Wiele osób będzie ich funkcjonalnością zachwyconych, ponieważ dzięki temu do zabaw erotycznych można wprowadzić coś zupełnie nowego. Istotnym elementem jest również to, że kajdanki LELO w kolorze fioletowym są bardzo łatwe w obsłudze, można je użytkować przez kilka lat, jeśli odpowiednio się o nie dba. Inwestują w nie osoby, które chcą sobie zapewnić dodatkowe doznania erotyczne. Spisują się znakomicie przy każdej okazji, pobudzają wyobraźnię kochanków, sprawiają, że emocje biorą górę. Wszyscy ci którzy zainwestują w takie dodatki erotyczne będą z tego powodu zadowoleni, ponieważ w ten sposób odmienią swoje życie erotyczne i sprawią, że zyska ono na wartości.

Odkrywanie nowych doznań erotycznych

Kajdanki LELO pomagają odkrywać użytkownikom nowe doznania erotyczne. Z ich pomocą można rozbudzić w partnerze seksualnym pożądanie, więc nic dziwnego, że użytkowane są one obecnie na tak szeroką skalę. Powinno mieć się jednak na uwadze fakt, że takie kajdanki mają w sobie wiele zalet. Przede wszystkim opaski, które są do nich dołączone są stosunkowo długie. To pozwala na swobodne skrępowanie drugiej osoby, bez obaw o to, że będzie jej wtedy towarzyszył nieprzyjemny ból. Każda osoba, która zostanie skrępowana na pewno nie będzie odczuwała z tego powodu dyskomfortu, więc warto oczywiście zdecydować się na przetestowanie takiego produktu erotycznego, a można być z tego powodu niezwykle zadowolonym. Atutem takich kajdanek erotycznych jest też bardzo przyjazna dla klientów cena, ale też różnorodność wyboru koloru. W tym przypadku jest to kolor fioletowy, który spodoba się głównie paniom, ponieważ zdecydowanie będzie on w stanie rozbudzić zmysły ich partnerów.

Nowy etap w sferze seksualnej

Dodatki erotyczne okazują się bardzo przydatne w związkach, w których doszło do rutyny. Wtedy też sfera seksualna często jest zaniedbana i warto poszukać nowych rozwiązań, dzięki którym życie seksualne może powrócić w szybkim tempie na właściwe tory. Idealnym przykładem jest więc zainwestowanie w kajdanki erotyczne, mogą być one też formą prezentu dla pary z długim stażem. Warto pomyśleć realnie o takim zakupie, aby zwiększyć swoje doznania seksualne i zapewnić jeszcze większą przyjemność swojemu partnerowi podczas stosunku seksualnego. Na pewno taka inwestycja będzie w wielu przypadkach jak najbardziej opłacalna, ponieważ ludzie lubią inwestować w nowe gadżety erotyczne, które mogą się im przydać w sypialni. Dzięki kajdankom będzie można mieć władzę nad drugą osobą w swojej sypialni, na co oczywiście partner musi się wcześniej zgodzić. W ten sposób zapewnia się sobie zdecydowanie lepsze przeżycia erotyczne i nie trzeba będzie martwić się o to, czy stosunek zostanie zakończony orgazmem.Specyfikacja:
Pojedyńcze kajdanki: 15 cm x 7,2 cm
Długość łańcuszka i taśmy: 18,5 cm
Motywy: Kwiecisty/Perłowy

Lelo Sutra Chainlink Cuffs - to bardzo ekskluzywne mankiety z kwiecistym motywem. Całość zapakowana w przesliczne, eleganckie pudełeczko. Pozwól się skrępować...

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.