Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Pompka do powiększania penisa Bathmate Hercules (niebieska) została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy marzą o potężnym członku. Produkt pochodzi od światowego lidera z branży akcesoriów erotycznych. Wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością, prostym działaniem, a także stylowym designem. Jest to najlepszy przyjaciel każdego mężczyzny, który chce być dumny ze swojego penisa. Kompleksy na punkcie małego członka znacznie pogarszają jakość życia seksualnego. Bariery psychiczne nie pozwalają w pełni cieszyć się ze współżycia. Zahamowania pojawiają się nie tylko w momencie poznania nowej kobiety, ale również podczas stosunku ze stałą partnerką. Jest to znaczne utrudnienie, które nie pozwala na efektywny rozwój seksualny. Pompka do penisa Bathmate Hercules pozwala wyzbyć się wszystkich kompleksów. Wystarczy zaledwie 15-20 minut ćwiczeń dziennie, aby cieszyć się okazałym i dumnie wyprostowanym penisem. Efektem ćwiczeń może być wydłużenie członka o około 2-7 cm. Dokładna wartość zależy od indywidualnych preferencji. Jedno jest pewne - każdy mężczyzna, który chce, aby jego członek był jeszcze grubszy i większy, powinien sięgnąć po ten produkt. Jego działanie jest całkowicie bezinwazyjne, czego nie można powiedzieć o różnego typu zabiegach chirurgicznych.

Pompka Bathmate Hercules może być stosowana na "sucho", jednak najlepsze rezultaty osiąga się podczas ćwiczeń pod wodą. Mechanizm jest działania opiera się na stymulacji ciał jamistych zawartych w penisie. To właśnie dzięki temu członek może stać się dłuższy, a także grubszy. Żołądź będzie prezentować się niezwykle dostojnie i okazale. Grubszy i dłuższy penis to gwarancja lepszej penetracji. Jest to przyjemność nie tylko dla mężczyzny, ale również dla jego partnerki. Potężny penis doprowadzi na sam szczyt nawet najbardziej wymagającą kobietę. Warto dodać, że efekt powiększenia jest stały. Nie trzeba obawiać się, że po zakończeniu ćwiczeń penis powróci do swojego pierwotnego rozmiaru. Z pewnością nic takiego się nie stanie - potwierdzają to liczne badania naukowe, a także opinie użytkowników.
Należy również wspomnieć, że ćwiczenia z pompką pozytywnie wpływają na erekcję. Penis staje się twardy niczym skała, a wzwód może utrzymywać się nawet 3 godziny, niezależnie od okoliczności. Twardy i mocny penis to najlepszy atrybut każdego prawdziwego mężczyzny. Nie ma nic gorszego, niż gorąca atmosfera połączona z miękkim członkiem. Pompka pozwoli raz na zawsze pozbyć się tego problemu.

Produkt zwiększa ogólną wytrzymałość seksualną. Stosunki staną się dłuższe oraz intensywniejszy. Członek będzie bardziej wrażliwy na pieszczoty, czy też penetrację. Jest to źródło ogromnej rozkoszy. Dodatkowo orgazmy nabiorą na intensywności. Wytrysk będzie długi i obfity. Kolejnym atutem jest fakt, że regularne ćwiczenia uczą kontroli nad własnym ciałem. Można lepiej panować nad emocjami, co niweluje ryzyko przedwczesnego wytrysku. Ponadto pompka oddziałuje pozytywnie na zdrowie - nie tylko zapewnia lepsze ukrwienie, ale również zmniejsza ryzyko wielu chorób.

Specyfikacja:
Pojedyńcze kajdanki: 15 cm x 7,2 cm
Długość łańcuszka i taśmy: 18,5 cm
Motywy: Kwiecisty/Perłowy

Lelo Sutra Chainlink Cuffs - to bardzo ekskluzywne mankiety z kwiecistym motywem. Całość zapakowana w przesliczne, eleganckie pudełeczko. Pozwól się skrępować...