Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Jednym z prawdopodobnie najbardziej negatywnie nacechowanych przedmiotów, obecnych w przestrzeni publicznej, zdecydowanie są kajdanki. Powszechnie kojarzone z codzienną pracą policji, stanowią środek stosowany najczęściej - przy użyciu brutalnej siły - na przestępcach, a pojedyncze bardziej pozytywne skojarzenia zdają się wręcz ginąć w tłumie tych negatywnych przekazów.

Warto jest jednak zauważyć drugą stronę medalu i bynajmniej nie ograniczać się do nośnych przekazów medialnych, w których najbardziej niebezpieczni bandyci prowadzeni są do prokuratury w niczym innym jak kajdankach. Oczywiście, są one narzędziem jednoznacznie związanym ze swoistą przemocą i bardzo mocno nią nacechowane - lecz czy samo krępujące działanie kajdanek nie mogłoby zostać wykorzystane w pozytywny sposób? Tu zaś otwiera się drugie pole skojarzeniowe - równie specyficzne, nie dla każdego tożsame z przyjemnością, lecz dla wielu stanowiące do niej idealną drogę. I na tym właśnie warto jest się skupić, zastanawiając się nad najlepszymi zastosowaniami kajdanek.

Przyjemność ta ma w oczywisty sposób charakter seksualny. Kajdanki wszak są jednym z najpopularniejszych akcesoriów erotycznych - ich krępująca natura wykorzystywana jest wielokrotnie do nieco bardziej zaawansowanych zabaw między partnerami, prowadząc do wzmożenia ich kontaktów o charakterze erotycznym. Nie jest to być może forma stosunku, która przypada do gustu wszystkim, lecz nie sposób jest zarazem jakkolwiek zanegować "chodliwości" kajdanek w momencie, w którym rozpoczyna się lubiana przez wiele par zabawa w dominację oraz krępowanie partnera.

W takim wypadku jednak najważniejsza wydaje się być dbałość o jakość użytkowanego akcesorium. Nietrudno jest znaleźć kajdanki w naprawdę niskiej cenie, lecz takowe zdecydowanie zbyt szybko się zużywają - mają tendencje do wykorzystywania wątpliwej jakości materiałów, szybko okazując się niczym ponad zwykłą, dziecięcą zabawkę. W momencie, w którym chcemy zainwestować w swoją erotyczną przyjemność, osiąganą przy użyciu kajdanek - warto jest poszukać czegoś najwyższej jakości. Droga do tego wiedzie zaś przez najprostszą możliwą czynność, jaką jest wyszukanie w sieci hasła "LELO - Etherea Silk Cuffs czarne".

Jak sama nazwa wskazuje, mamy w tym wypadku do czynienia z kajdankami z delikatnego, ekskluzywnego materiału, jakim niewątpliwie jest jedwab. W żaden sposób nie będą one niewygodne dla partnera lub partnerki, przez odpowiednią długość zapewniając zarazem stuprocentową pewność dostosowania do każdego potencjalnego użytkownika. Finezyjnie wykończone przy użyciu motywu kwiatowego, są też po prostu eleganckim akcesorium, zdecydowanie nadającym się na ciekawy, podszyty erotyką prezent dla swojej drugiej połowy przejawiającej ciągoty do zabaw o charakterze dominującym.

Warto jest zapewnić nie tylko sobie, lecz i drugiej stronie największy z dostępnych komfortów. W kategorii erotycznych kajdanek jakościowe produkty LELO są pod tym kątem zdecydowanie czymś de facto bezkonkurencyjnym.


Specyfikacja:
Długość mankietów: 22 cm x 6,8 cm
Długość paska: 150 cm
Motywy: Kwiecisty/Perłowy

Lelo Etherea Silk Cuffs - to bardzo ekskluzywne mankiety z kwiecistym motywem. Całość zapakowana w przesliczne, eleganckie pudełeczko. Pozwól się skrępować...

Napisz opinię
2017-02-20 17:28:30 - Gloria

Ekskluzywny produkt, który na pewno doceni każdy, kto lubi w sypialni odrobinę dreszczyku emocji.