Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Szerokie kajdanki erotyczne dla wielbicieli dominacji, przeznaczone - jak sama nazwa sugeruje - "specjalnie dla niego" ("Totally His"). Służą do zaciśnięcia nadgarstków partnerki w sposób zapewniający pewne i mocne, a jednocześnie bardzo podniecające krępowanie. Coś w sam raz dla tych, którzy wiedzą, co to jest BDSM, ale też dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają zgłębianie tego rodzaju podejścia do relacji seksualnych. Należą do gadżetów, które powinny się znaleźć w sypialni każdego, kto chce urozmaicić swoje życie seksualne i nadać mu niemałej pikanterii.

 

Za sprawą dwóch osobnych karabińczyków, kajdanki erotyczne można wykorzystać na wiele różnych sposobów, nie tylko łącząc je ze sobą, ale i chociażby przypinając je do elementu otoczenia lub czegokolwiek innego. Bez udziału kłopotliwego kluczyka. Na tle innych kajdanek wyróżniają się szerokimi nadgarstnikami, dzięki którym są w stanie ustabilizować cały nadgarstek, całkowicie uniemożliwiając poruszanie nim przez kobietę. Miękkie wyłożenie części wewnętrznej pozwala zapobiec przetarciom i śladom, które mogłyby pozostać po zabawie z ich udziałem.

 

Te konkretne oferowane przez nasz sklep kajdanki erotyczne należą do linii inspirowanej serią książek i filmów "Fifty Shades of Grey". Dzięki nim facet jest w stanie poczuć się jak tytułowy Christrian Grey, a kobieta - jak poddana mu w każdym calu swojego ciała Anastasia.

 

Parametry techniczne

kolory: metaliczny i czarny

materiał: poliester, stal nierdzewna

sposób połączenia: karabińczyki

regulacja zaciskurzep

możliwość połączenia z innymi akcesoriami: tak

wodoodporność: nie

KAJDANKI

  • kolor: 

    czarny, srebrny

  • materiał: 

    poliester, stal nierdzewna

  • rozmiar (obwód w cm): 

    uniwersalny