Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: obsessive (pol)

Packa Gretia firmy Obsessive to znakomite akcesorium BDSM do zabaw erotycznych. Jest to krótka witka do chłosty o sztywnej rączce. Giętkość nadaje jej środek wykonany z odpowiednich tworzyw sztucznych przypominających palcat. Akcesorium erotyczne Gretia zwieńczone jest zakończeniem ze skóry naturalnej. Trzy wypustki w postaci obecnych na nim ćwieków zapewniają zupełnie nowy poziom doznań erotycznych, wzbogacając je o nutkę zadziorności.  Pętelka zamocowana u rączki służącej za uchwyt tej erotycznej witki pomaga w pewnym utrzymaniu akcesorium nawet podczas najbardziej zapamiętałych zabaw erotycznych.

 

Packa Gretia firmy Obsessive idealna jest do wymierzania dyscypliny podczas zabaw BDSM. To niezbędny atrybut partnera dominującego. Nic tak nie podnosi temperatury zmysłowych doznań w łóżku jak chłosta. Sex po takiej grze wstępnej będzie naprawdę wyjątkowy!

 

Zbliżają się święta, co powiesz na zakup rózgi zamiast prezentu? Twój partner był niegrzeczny? Ukaż go w sposób, który rozpali na nowo pasję w Waszym związku. Kup któryś z erotycznych pejczy albo pacek dostępnych w sklepie Świat Doznań. Cena jest niska, a opinie klientów pozytywne!

 

Parametry techniczne produktu Gretia Obsessive:

– materiały wykonania gadżetu BDSM: 40% poliuretan, 55% tworzywo sztuczne, 2% poliester, 3% metalowe ćwieki,

– krótka rączka,

– pętelka na nadgarstek zapewniająca solidny uchwyt,

– odpowiednia giętkość,

– końcówka ze skóry naturalnej,

– metalowe ćwieki przynoszące doznania, jakich próżno szukać gdzie indziej.

PEJCZ

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    40% poliuretan, 55% tworzywo sztuczne, 2% poliester, 3% metalowe ćwieki

Zaloguj się
2017-07-25 18:24:06 - Rose

Zabawa w klapsy? Jestem za! Ale tylko z tą packą :)