Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Nasz sklep oferuje oryginalny gadżet o nazwie Suede Flogger z limitowanej kolekcji Cherished Collection marki Fifty Shades Freed. Jest to erotyczny pejcz, który odpowiada gadżetom opisywanym w trzeciej części bestsellerowej opowieści. Kup i poczuj się jak bohaterowie kultowej książki. 

 

Erotyczny bicz z rzemieniami to gadżet z oficjalnej kolekcji trzeciego epizodu książki, której autorką jest E.L. James. To ona nadzorowała prace związane z projektem i produkcją, tak aby były to produkty godne jej książki i przygód tytułowych bohaterów. Rzemienie pejcza utrzymane są w fioletowej kolorystyce, natomiast rękojeść wykonana została w kolorze złota. Połączenie tych barw pozwoliło stworzyć produkt, który przywodzi na myśl wyłącznie historie przepełnione erotyzmem i podnieceniem. Pejcz wykonany jest z naturalnych skór najwyższej jakości. Wszystko to powoduje, ze cena nie jest najniższa. Niemniej jednak możliwość wcielenia się w role kultowych bohaterów, których zna cały świat, nie ma tak naprawdę ceny. Świadczą o tym liczne opinie zadowolonych użytkowników, którzy masowo zaopatrują się w ten wyjątkowej jakości gadżet. 

 

Zastosowanie 

Erotyczny pejcz można wykorzystywać jako wzbudzanie niepewności w osobie uległej poprzez delikatne dotykanie skóry, które ewentualnie może zakończyć się zadaniem bólu. Gadżet może być wykorzystywany również podczas sex chłosty, która nie będzie należała do miękkich zabaw BDSM, ale już nieco bardziej agresywniejszych działań.

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita - 62 cm 

Średnica rękojeści - 2,5 cm

Kolor - fiolet z elementami złota 

Materiał - naturalna skóra

PEJCZ

  • długość (w cm): 

    62

  • kolor: 

    fioletowy, złoty

  • materiał: 

    skóra naturalna