Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: durex (uk)

Żel intymny very cherry 50ml  o smaku wiśni, to produkt wysokiej jakości, słodki i przyjemny, a przy tym pozbawiony dodatku cukru, który przyczynia się do rozmnażania drobnoustrojów w miejscach intymnych.

Żel intymny dzięki swoim właściwościom może być stosowany nawet kilkukrotnie w ciągu dnia (w zależności od potrzeb), bez obaw, że w jakiś negatywny sposób odbije się to na kondycji miejsc intymnych. Very Cherry wyprodukowany jest na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczny i nie pozostawia nieestetycznych śladów, trudnych do usunięcia po jego zastosowaniu. Ponadto może być bez przeszkód używany z prezerwatywami oraz wieloma erotycznymi zabawkami. Idealne urozmaicenie seksu oralnego.

Lubrykant spełnia nie tylko funkcje doskonale nawilżające, ale również pozwala na urozmaicenie pożycia intymnego dla par, które lubią poddawać się erotycznym eksperymentom lub potrzebują nieco ożywienia swojej sfery intymnej.

Delikatny, owocowy zapach i bezpieczna formuła żelu sprawią, że produkt będzie idealnym wspomaganiem intymnego pożycia. Wystarczy już niewielka ilość żelu intymnego Very Cherry, aby zapewnić partnerom niezwykłą przyjemność, związaną z intymną bliskością partnerów. Należy jednak pamiętać, że żel nie stanowi środka antykoncepcyjnego. Jego zadaniem jest dawanie przyjemności i seksualnej satysfakcji partnerom, nie zapobiegając jednak pojawieniu się nieplanowanej ciąży.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.