Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: durex

Żel intymny  na bazie wody DUREX Play słodka truskawka 50ml to wysokiej jakości produkt, za pomocą którego można znakomicie urozmaicić swoje życie seksualne oraz spotęgować przyjemność płynącą z intymnych zbliżeń z partnerem.

Mający owocowy zapach i słodki, przyjemny smak truskawki produkt jest całkowicie bezpieczny. Nie zawiera uczulających ani drażniących substancji zapachowych, czy smakowych, a wyprodukowany jest bazie wody. Dzięki temu, jest całkowicie nieszkodliwy i można po niego sięgać tak często, jak tylko się chce, nawet wielokrotnie w ciągu dnia.

Jego smak i zapach sprawiają, że doznania podczas zbliżeń są dużo większe niż do tej pory. DUREX Play służy przede wszystkim jako urozmaicenie seksu oralnego, ale tylko wyobraźnia jest ograniczeniem, na jakie inne sposoby można go wykorzystać. Produkt lekko nawilża, może więc też spełniać funkcję lubrykantu, a jego jedwabista konsystencja i piękny zapach sprzyjają wykorzystaniu go do relaksującego, erotycznego masażu. Jest to możliwe tym bardziej, że żel nie pozostawia nieestetycznych, trudnych do usunięcia śladów, ani nie lepi się. Nie wpływa też na skórę przesuszająco, ani w żaden inny negatywny sposób, a nawet przeciwnie - pomaga zachować ją w dobrej kondycji.

Stosowany w podstawowy sposób, czyli do zbliżeń oralnych, DUREX Play może też sprzyjać przełamywaniu barier. Osoby, które mają opory bądź obawy wobec tego rodzaju praktyk, na pewno podejdą do nich lepiej gdy zastosują ten produkt. Jesli Twoja ukochana ma opry, to nasz sklep gwarantuje, że z tym żelem intymnym znikna one natychmiast. Kup teraz i sprawdź sam.

Jest on dobrym rozwiązaniem także z tego względu, iż, nie zawierając cukru, nie przyczynia się do rozwoju drobnoustrojów w miejscach intymnych. DUREX Play jest zatem całkowicie bezpieczny, nawet dla osób o wrażliwej skórze.

Na uwagę zasługuje także estetyczne, dyskretne opakowanie, piękny kolor żelu, a także jego bardzo dobra wydajność. Sprawia to, że jest on niezwykle ekonomiczny - ma niewygórowaną cenę, a wystarcza na długi czas, nawet gdy jest stosowany z dużą częstotliwością. Już jego niewielka ilość wystarczy, by osiągnąć pożądany efekt, tj. osłodzić sobie intymne zbliżenia.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.