Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: BON4 (NL)

Chcesz spróbować nowych doznań i sprawdzić na czym polegają zabawy erotyczne oparte na sex dominacji? A może wiesz już co to znaczy BDSM i szukasz kolejnego gadżetu do swojej kolekcji? Niezależnie od tego dlaczego tutaj jesteś, nasz sklep oferuje Ci fantastyczne rozwiązanie. Kup gadżet PVC Flogger Small marki Bon4 i sprawdź jakie doznania Cię czekają. 

 

PVC Floger Small to erotyczny pejcz, sygnowany marką znaną i cenioną wśród producentów gadżetów erotycznych. Choć cena produktu może na pierwszy rzut oka nieco przerażać, to biorąc pod uwagę jakość użytych materiałów, okazuje się, że finalnie koszt ten jest wręcz, kolokwialnie mówiąc, śmiesznie niski. Bicz z rzemieniami wykonany jest bowiem z najwyższej klasy stali nierdzewnej oraz winylu. Produkt gwarantuje bezpieczną zabawę poprzez zadawanie kontrolowanego bólu podczas sex chłosty osobie, która w zabawach opartych na sex dominacji jest uległa. W internecie znajdują się liczne opinie na temat tego gadżetu. Pejcz erotyczny jest doceniany przez wszystkich użytkowników, którzy do tej pory skorzystali z oferty naszego sklepu. Nie ma w tym jednak absolutnie nic dziwnego, bowiem produkt ten to gadżet z najwyższej półki. 

 

Zastosowanie 

Erotyczny pejcz w postaci bicza z rzemieniami to idealne urozmaicenie zabaw BDSM opartych na sex chłoście. Produkt przeznaczony jest dla wszystkich osób, które lubią seks oparty na dominacji oraz na sprawianiu i przyjmowaniu bólu. 

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita - 53 cm 

Długość i średnica rękojeści - 19 cm i 3 cm 

Ilość rzemieni - 22

Materiał - stal nierdzewna i winyl

Kolor - czarny i srebrny

PEJCZ

  • długość (w cm): 

    53

  • kolor: 

    czarny, srebrny

  • materiał: 

    stal nierdzewna, winyl