Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: BON4 (NL)

Jeśli jesteście zafascynowani zabawami BDSM, a sex dominacja i chłosta nie ma przed Wami żadnych tajemnic, powinniście uzupełnić prywatną kolekcję gadżetów erotycznych o packę Leather Paddle PH. Niezależnie od tego czy to Ty sprawiasz ból, czy też jesteś osobą uległą - kup i przekonaj się jakie doznania jeszcze Cię czekają. 

 

Produkt marki Bon4 jaki oferuje nasz sklep to wyjątkowy i unikalny gadżet. Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Na końcu rękojeści znajduje się delikatny skórzany pasek, który można zawiesić na ręce. Takie rozwiązanie pozwala mieć gadżet zawsze blisko oraz wolne do działania ręce. Część do sprawiania bólu wykonana jest ze skóry. Znajdują się w niej niewielkie otwory, które pozostawią na skórze nieco inne niż dotąd ślady. Rozwiązanie to przekłada się również na nieco inne doznania bólowe dla uległego, które będą znacznie bardziej intensywne. Całość prezentuje się bardzo subtelnie. Nie jest to tani gadżet, który wykorzystuje ciężką stylistykę skór i lateksu. Jest to wyrafinowany produkt, o czym świadczy nie tylko jakość użytych materiałów, ale i jego adekwatna cena. Opinie dotychczasowych kupujących to same pozytywy. W komentarzach przeczytać można głównie o wysokiej jakości produktu i niespotykanych dotąd walorach estetycznych. 

 

Zastosowanie 

Packa Leather Paddle PH to wyjątkowe rozwiązanie do sprawiania niecodziennego bólu. Sex dominacja i zabawy BDSM będą teraz oparte na niepewności i ekscytujących doznaniach. 

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita - 45 cm 

Długość rękojeści - 18 cm 

Średnica rękojeści - 4 cm 

Szerokość packi - 11 cm 

Materiał - stal nierdzewna i skóra 

Kolor - czarny i srebrny

PEJCZ

  • długość (w cm): 

    45

  • kolor: 

    czarny, srebrny

  • materiał: 

    skóra naturalna, stal nierdzewna