Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: BON4 (NL)

Bon4 - Leather Flogger Small to pejcz marki Bon4, służący do zabawy w różnych formach BDSM. Rękojeść pejcza wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Na rękojeści znajduje się logo firmy BON4. Na końcu pejcza przyczepione są skórzane rzemienie służące do zadawania przyjemności o różnej sile. Drugi koniec rękojeści wyposażony jest w rzemyk, który zapewni, że pejcz nie wypadnie z ręki podczas zabawy w sex dominację.

 

Pejcz oferowany przez firmę Bon4 sprawi, że Państwa zabawy erotyczne będą jeszcze ciekawsze i bardziej podniecające. Nic tak nie podnieca, jak gra wstępna przy użyciu pejcza. Zabawy erotyczne przy użyciu naszych produktów stają się niezapomniane. Zalety pejcza doceni zarówno dominujący, jak i zdominowany. Gdy poczujesz uderzenie pejcza na swojej skórze, to przeniesiesz się krainy rozkoszy i namiętności. Jeżeli chcesz dominować, to posiadając berło w postaci pejcza, poczujesz uległość partnera i przyjemność z zadawania kontrolowanego bólu.

 

Najlepsze sex zabawki oferuje nasz sklep internetowy. Już dzisiaj kup pejcz firmy Bon4 zacznij zabawę ze swoim partnerem w formie BDSM. Gwarantujemy, że zabawy erotyczne z naszymi produktami będą niezapomniane i fascynujące. Cena naszych artykułów pozytywnie zaskakuje klientów i wprowadza w osłupienie konkurencję. Otrzymujemy same pochlebne opinie o produktach oferowanych w sklepie internetowym. Klienci, którzy już zakupili jakąś sex zabawkę, potwierdzają, że było warto i deklarują dalsze zakupy.

 

Parametry techniczne:

długość całkowita: 50 cm

długość rękojeści: 19 cm

średnica rękojeści: 3 cm

12 skórzanych rzemyków