Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Lei (PL)

Jeżeli szukasz urozmaicenia w swojej sypialni, to gra erotyczna Sekrety Nocy jest dla Ciebie – kup sobie prezent!

 

Sekrety Nocy to popularna gra erotyczna dla par, która oferuje niesamowitą zabawę. W zestawie znajduje się bowiem nie tylko plansza, pionki i karty do gry, ale też ciekawe akcesoria i gadżety erotyczne wymagane w rozgrywce. Ta wyjątkowa gra erotyczna może stać się urozmaiceniem ekscytującego wieczoru. Z drugiej strony to doskonały prezent na przykład z okazji wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, urodzin itd. Na pewno wywoła salwę śmiechu na imprezie!

 

Gra erotyczna Sekrety Nocy pozwala wejść do zmysłowego świata pełnego ekscytacji, dlatego szukając ciekawego sposobu na spędzenie wieczoru, zaopatrz się w ten produkt!

 

Co znajduje się w zestawie?

 

Kajdanki – są to urocze kajdanki z futerkiem. Zamyka się je na kluczyk, jednak w razie zgubienia go nic złego się nie stanie. Produkt wyposażono w niewielką dźwignię bezpieczeństwa. Średnica kajdanek jest regulowana.

 

Wibrator – zabawka erotyczna z wydajnym silnikiem wibrującym. Na uwagę zasługuje pofałdowany w pionie korpus urządzenia, ponieważ fakt ten potęguje doznania związane ze stymulacją. Do zasilenia wibratora konieczne są dwie baterie AA (brak baterii w zestawie).

 

42 karty – karty przeznaczone dla partnerki i partnera. Znajdują się na nich instrukcje dotyczące tego, co należy zrobić.

 

Dwustronna plansza – pierwsza strona FLIRT I PODNIECENIE dotyczy bardziej zmysłowych zadań, niż pełnych intensywnej rozkoszy. Ma na celu stworzenie intymnej atmosfery w sypialni. Druga strona EKSTAZA I SPEŁNIENIE ma za zadanie rozpalenie zmysłów.

 

Opaska na oczy

 

Kostka

 

2 pionki

 

Instrukcja

 

Pudełko

 

Zasady gry erotycznej Sekrety Nocy

 

W pierwszym etapie gry gracze korzystają z planszy FLIRT I PODNIECENIE, a EKSTAZA I SPEŁNIENIE ma miejsce po przejściu poprzedniczki. Podczas przechodzenia pionkiem przez pola należy wykonywać określone przez grę zadania. Czasami owa plansza sugeruje pociągnięcie karty i spełnienie instrukcji na niej zawartych. Polecenia są naprawdę zróżnicowane i nierzadko wymagają użycia akcesoriów umieszczonych w zestawie!

 

Co ważne – podczas gry nie można współżyć z partnerem! Nagrodą za wygraną jest bowiem stosunek na warunkach zwycięzcy.

 

Postaw na Sekrety Nocy

 

Gra erotyczna Sekrety Nocy nie bez powodu otrzymuje świetne opinie. Wyróżnia ją także niska cena, dlatego serdecznie zapraszamy do zakupu. Rozgrywka na pewno Ci się spodoba, nasz sklep poleca!