Wczytuję dane...

Sondy do cewki moczowej

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Szukasz ekstremalnych doznań i nowych wrażeń seksualnych? Możesz urozmaicić swoje przeżycia, sięgając po sondę do cewki moczowej. Kup produkt z tej kategorii i przekonaj się, że seks może smakować zupełnie inaczej. Sondę do penisa możesz stosować samodzielnie lub podczas stosunku z partnerką, osiągając zupełnie inny poziom satysfakcji.

Czym jest dilator?

Dilator, czyli inaczej sonda do cewki, to urządzenie, które zwykle przypomina pręt lub cienką rureczkę. Jego zadaniem jest stymulacja cewki moczowej. Ma on podłużny kształt i występuje w różnych długościach, zakończony najczęściej pierścieniem lub stoperem, który chroni przed wsuwaniem się rurki głębiej. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości sondy do cewki moczowej, wykonane z higienicznej stali medycznej pozbawionej niklu, dzięki czemu  są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Stal zapewnia doskonałą stymulację i łatwą dezynfekcję. Jednocześnie jest bardziej śliska niż silikon, dzięki czemu ułatwia aplikację. Ponadto jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia. Nie powoduje reakcji alergicznych czy podrażnień. Odpowiednia higiena pozwala użytkować dilatora przez długi czas. 

Jak działa korek do cewki moczowej?

Plug do cewki moczowej powoduje delikatny ucisk penisa, powstrzymując odpływ krwi do ciał jamistych. Dzieje się tak za sprawą dopasowanej do wielkości penisa zabawki, jak i opływowego kształtu. Tym samym intensyfikuje i wydłuża erekcję, zwiększając przyjemne odczucia. Używanie dilatorów może być źródłem nowych wrażeń, poznawania dodatkowych stymulatorów czy własnych reakcji na zróżnicowane bodźce. Wszystko za sprawą bliskości pobudzanej cewki i prostaty. Przyjemność można osiągać samodzielnie lub z partnerką seksualną. 

Jak wykonać penetrację cewki moczowej?

Dilator do cewki moczowej to ciekawy gadżet dla wszystkich panów, którzy lubią eksperymentować i szukają intensywnych wrażeń. Gadżet należy umieścić w cewce moczowej powoli, ale zdecydowanie wsuwając go do środka, wcześniej zwilżając ujście cewki moczowej oraz sondę lubrykantem na bazie wody. Opinie naszych klientów wskazują, że produkty ze zgrubioną końcówką dostarczają jeszcze większych wrażeń. Na początku jednak warto zacząć od najprostszych modeli i zapoznać się ze specyfiką ich działania. Początkowy dyskomfort, pojawiający się u większości użytkowników, ustępuje na rzecz przyjemnych doznań i satysfakcji. Jeśli pojawia się ból, prawdopodobnie aplikacja dilatora przebiegła nieprawidłowo lub jego rozmiar jest nieodpowiedni w stosunku do budowy anatomicznej penisa. Nasze produkty posiadają praktyczne pierścienie i obręcze, które przeciwdziałają samoistnemu przesuwaniu się dilatora do środka cewki. Przytrzymując ring, można utrzymać sondę na wygodnym dla siebie poziomie, nie wsuwając jej całkowicie. Daje to większe poczucie bezpieczeństwa i kontrolę nad stymulacją. Wybierając dla siebie odpowiedni produkt, warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również długość i grubość sondy, która powinna być dopasowana do wielkości członka.