Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Lei (PL)

Daj się zaskoczyć niesamowitej zabawie, którą zaserwuje Ci L'amour – kup sobie prezent i pozwól na ciekawą grę!

 

L'amour to bardzo ciekawa gra dla zakochanych. W swojej formie jest bardzo prosta, ponieważ występuje w postaci niewielkiego, metalowego pudełeczka w kształcie serca, które skrywa 54 karty. Nie jest to typowa gra erotyczna, ponieważ inne tego rodzaju produkty najczęściej wymagają wykonywania różnych czynności seksualnych. W tym przypadku sprawa jest bardziej subtelna, dlatego właśnie jest polecana osobą, które po prostu się kochają i chcą to piękne uczucie pielęgnować, rozwijać i potęgować.

 

We wspomnianym pudełeczku znajdują się nie tylko 54 karty, ale też dwie malutkie kostki do gry w kolorze czerwonym, a także instrukcja.

 

Na czym polega gra?

 

Zadaniem graczy jest początkowe napisanie na specjalnej kartce swojego Sekretnego Życzenia do drugiej połówki. Tylko zwycięzca będzie w stanie je zrealizować, jednak kim jest osoba wygrywająca? Podczas rzucania kośćmi wybiera się karty z zadaniami do wykonania. Po spełnieniu instrukcji gracz zabiera serduszko. Kto pierwszy uzbiera czternaście kart, wygrywa.

 

L'amour to jednocześnie romantyczny i niebanalny prezent. Będzie świetnym pomysłem na upominek z okazji walentynek, urodzin, rocznicy, a nawet bez powodu. Jego celem jest wzmocnienie więzi między partnerami, a przy tym nie przekracza granic intymności, co docenić mogą także młode pary uczące się jeszcze siebie samych. Nie bez powodu L'amour dostaje świetne opinie użytkowników.

 

Jeżeli jednak chcesz przeżywać więcej namiętnych chwil i szukasz urozmaicenia w sypialni, w naszym sklepie znajdziesz wiele innych, ciekawych gier erotycznych, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Możesz także zaopatrzyć się w wiele interesujących gadżetów, takich jak wibratory, komplety do krępowania, a nawet akcesoria pokroju zmysłowej bielizny erotycznej. W każdym przypadku czeka na Ciebie atrakcyjna cena i najwyższa jakość.