Wczytuję dane...

Strapon

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę produktów w kategorii strap-on, które świetnie nadadzą się dla par homoseksualnych i heteroseksualnych do penetracji partnera przez partnerkę czy innych zabaw. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i kup gadżet odpowiednio dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Rozbudowana oferta

Wśród naszych propozycji znaleźć można szereg ciekawych rozwiązań, które przypadną do gustu każdemu. Posiadamy gadżety dedykowane specjalnie dla Pań, które nie wymagają noszenia uprzęży (tzw. strap on bez pasów). Zamiast tego są one wyposażone w specjalną część, którą wystarczy wsunąć do pochwy. Strap on utrzymuje się wówczas stabilnie, dzięki czemu właścicielka sztucznego penisa może rozpocząć penetrację. Jajeczkowata część oczywiście dodatkowo stymuluje pochwę i łechtaczkę kobiety użytkującej to akcesorium, co wzmacnia jej doznania i potęguje podniecenie. Strap-on może być również zakładany dzięki uprzężom. Takie rozwiązania są bardzo masywne i charakterystyczne, dlatego najlepiej sprawdzą się one w przypadku par lubiących zabawy BDSM. Pozwoli to podkreślić dominujący charakter partnerki, która dokona penetracji.

Strap-on może być doczepiony również do koronkowej bielizny, co jest rozwiązaniem z kolei znacznie bardziej subtelnym, sensualnym i delikatnym. Majtki z dildo pełnią niemal identyczną funkcję co strap-on na uprzęży, jednak różnią się od niego wyglądem.

Strapon wysokiej jakości

Każdy strap on, jaki znajduje się w naszej ofercie, został wykonany z wysokiej klasy materiałów (w głównej mierze silikon). Są to więc gadżety w pełni bezpieczne dla zdrowia. Nie powodują one uczuleń i podrażnień ani nie wywołują reakcji alergicznych. Są też bardzo elastyczne, dlatego można dzięki nim wypróbować penetrację w różnych pozycjach. Gadżety zawarte w naszej ofercie można wybierać również pod względem designu. Posiadamy bowiem wysoce rozbudowaną ofertę produktową również w tym aspekcie. Panie mogą wybierać penisy w wersji mniej lub bardziej realistycznej, w kolorach naturalnych lub nieco bardziej awangardowych. Niektóre uprzęże strap on znajdujące się w naszej ofercie, są przeznaczone dla mężczyzn. Idealnie sprawdzają się one w przypadku Panów, którzy mają problemy z erekcją, ale czują silną potrzebę zaspokojenia swojej partnerki. Ciekawym rozwiązaniem są również uprzęże, które posiadają dwa wbudowane członki. Dzięki temu zarówno osoba aktywna, jak i bierna może odczuwać przyjemność podczas stosunku. Osobom jeszcze bardziej wymagającym rekomendujemy zakup uprzęży z wbudowanym wibratorem, który posiada kilkanaście różnorodnych trybów i funkcji. Dostępne u nas gadżety typu strap on, są oferowane w różnych rozmiarach: od mini, przez klasyczne 15 cm i 30 cm, aż do ekstremalnych rozmiarów XXL dla najodważniejszych.

Uprzęże do strapon

W naszym sklepie można nabyć również same uprzęże do zakupionych wcześniej produktów typu strap-on dildo. Ceny produktów z tej kategorii są bardzo różnorodne. Dzieje się tak z uwagi na zróżnicowaną stylistykę poszczególnych gadżetów, ich funkcjonalność i jakość użytych materiałów. Każdy gadżet cieszy się jednak pozytywną opinią, o czym świadczą liczne pochlebne komentarze od zadowolonych użytkowników.