Wczytuję dane...

Gruszka analna

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Seks analny to jest jedna z tych czynności, która przynosi mnóstwo przyjemności i satysfakcji dla obydwu stron, jednak, by móc cieszyć się nim w pełni, to trzeba do niego odpowiednio się przygotować. Do przygotowań przed tym rodzajem seksu poleca się gruszki analne. Co to jest?
Gruszka analna to z tych akcesoriów, które mogą wzbogacić twoje życie erotyczne o seks analny. Wszystkie gruszki wykonane są z wytrzymałych i hipoalergicznych materiałów, które zostały wcześniej przebadane klinicznie. Cena każdej gruszki w naszym sklepie jest najlepsza w porównaniu do sklepów konkurencyjnych.

Stosowanie gruszki analnej

Gruszki do lewatywy przeznaczone są do dokładnego wyczyszczenia odbytu. Taka praktyka pozwala na czysty i bez cienia stresu seks analny. Każda pompka do lewatywy, która znajduje się w ofercie naszego sklepu, jest odpowiednio skonstruowana, tak aby w pełni dopasować się do anatomicznych warunków ludzkiego ciała.
Przed aplikacją należy napełnić gruszkę ciepłą wodą lub innym przeznaczonym do lewatywy płynem. Delikatnie wsunąć końcówkę w odbyt i ścisnąć miękką część wypełnioną płynem. Końcówka posiada odpowiednie otwory, które pozwalają na skierowanie strumienia w odpowiednią stronę. Aplikacja jest bezbolesna i nie sprawia żadnego dyskomfortu. Kup już teraz, by móc cieszyć się bezpiecznym, czystym i pełnym satysfakcji seksem analnym!

Ponadto produkty te idealnie sprawdzą się jako akcesoria podczas nieco ostrzejszych zabaw BDSM, takich jak sex lewatywa.

Bezpieczeństwo

Nasz sklep oferuje tylko i wyłącznie gruszki analne sprawdzonych producentów, którzy posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Wszystkie elementy wchodzące w skład gruszki analnej są bezpieczne, przy użytkowaniu zgodnie z zaleceniami producenta. Przestrzeganie instrukcji obsługi gwarantuje nie tylko wysokie bezpieczeństwo wyrobu, ale również jego bardzo długą żywotność. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem! Zalecane jest, by gruszka analna była używana tylko i wyłączeni przez jedną osobę. W przypadku użytkowania gruszki przez więcej niż jedną osobę koniecznym jest jej każdorazowe czyszczenie delikatnym płynem dezynfekującym - pozwala to na uniknięcie ewentualnego zakażenia i jest to najhigieniczniejsza opcja. 

Czyszczenie i konserwacja gruszek analnych

W opakowaniu każdej gruszki do lewatywy znajduje się krótka instrukcja obsługi, w której zamieszczone są informacje odnośnie odpowiedniego czyszczenia i konserwacji. Postępowanie zgodnie ze wskazaniami skutkuje wysoką higieną, bezpieczeństwem i trwałością produktu. Wszystkie elementy gruszki muszą być czyszczone delikatnym detergentem po każdym użyciu. Zostawienie niewyczyszczonego gadżetu skutkuje namnożeniem się na nim niebezpiecznych bakterii i innych patogenów. W ofercie naszego sklepu można znaleźć odpowiednie płyny, które zostały stworzone z myślą o najbezpieczniejszym czyszczeniu tego typu akcesoriów, posiadają one odpowiednie atesty.

Opinie

W naszym sklepie każdy klient ma możliwość przesłać do nas opinie na temat każdego kupionego produktu. Taki system pozwala ocenić przyszłemu klientowi, który z produktów z naszej oferty będzie dla niego najodpowiedniejszy. Opinie naszych klientów są przez nas bardzo cenione!