Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Lei (PL)

Szukasz wyjątkowego prezentu lub chcesz ubarwić wieczór z partnerem? Kup Sekrety Nocy Elite już teraz!

 

Sekrety Nocy Elite to bardzo dobrze wykonana gra erotyczna, która nie bez powodu cieszy się sporą popularnością. Produkt może niemało urozmaicić wieczór, ponieważ skłania partnerów do wykonywania ciekawych, zmysłowych zadań. Opinie użytkowników potwierdzają, że to ciekawe rozwiązanie zwłaszcza dla par o dłuższym stażu, które szukają sposobu na pozbycie się rutyny z sypialni. Zapewniamy, że sex gry Sekrety Nocy Elite to dobry sposób! Co ciekawe, w zestawie znajduje się kilka ciekawych akcesoriów erotycznych!

 

Sekrety Nocy Elite to urozmaicona wersja podobnej gry erotycznej (zestaw zawiera inne zadania i akcesoria) – Sekrety Nocy. Jeżeli chcesz, ją również kupisz w naszym sklepie

 

Co znajdziesz w zestawie Sekrety Nocy Elite?

 

Piórko do łaskotania – piórko posiada uniwersalną długość, jest estetycznie wykonane. Ma kolor różowy, fioletowy lub czarny (producent dołącza piórka losowo).

 

Dwustronna plansza – po jednej stronie znajduje się plansza FLIRT I PODNIECENIE. Zawiera delikatne zadania i ma na celu wprowadzenie do sypialni intymnej atmosfery. Natomiast plansza EKSTAZA I SPEŁNIENIE jest przeznaczona do bardziej intensywnej i zmysłowej zabawy.

 

Karty do gry – zestaw 42 kart, które zawierają zmysłowe zadania dla partnerów. Dwie talie służą do obsługi dwóch plansz.

 

Opaska na oczy – wykonana z przyjemnego w dotyku materiału

 

Kajdanki – urocze kajdanki z futerkiem wyposażone w kluczyk. Jeżeli ten zostanie zgubiony nie oznacza to żadnych problemów. By uwolnić partnera wystarczy użyć małej dźwigni na produkcie. Średnica kajdanek jest regulowana.

 

Kostka

 

Instrukcja

 

Pudełko

 

2 różnokolorowe pionki

 

Gra erotyczna Sekrety Nocy Elite – jakie są zasady?

 

Zabawa jest podzielona na dwa zmysłowe etapy. Pierwszy polega na przejściu planszy FLIRT I PODNIECENIE. Gracz stając na różnych polach jest zobligowany do spełnienia znajdujących się na nich zadań. Czasami konieczne jest pociągnięcie karty, która zawiera dodatkowe informacje. Podczas drugiego etapu rozgrywa się bardziej pasjonującą planszę EKSTAZA I SPEŁNIENIE. Nierzadko zadanie gracza wymaga zastosowania gadżetów znajdujących się w zestawie.

 

Musisz pamiętać, że oferowana przez nasz sklep gra erotyczna zabrania seksu podczas rozgrywki. Dlaczego? Po zabawie partnerzy będą współżyć na zasadach wybranych przez wygranego!

 

Nasz sklep serdecznie poleca – wybierz niskie ceny i najwyższą jakość!