Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Lei (PL)

Jeśli chcesz wprowadzić nowość do sypialni, to Tabou jest odpowiednim wyborem – kup sobie prezent!

 

Tabou to bardzo ciekawa gra erotyczna, która jest doskonałym wyborem dla par chcących wprowadzić swego rodzaju urozmaicenie do swych wieczornych zabaw. Tabou (czyt. tabu) – gra erotyczna niesamowicie rozpala zmysły i zachęca do zabawy. W zestawie znajdują się nie tylko charakterystyczne dla podobnych gier karty, ale też przydatne akcesoria erotyczne. Produkt wyróżnia atrakcyjna cena, a także estetyczne zapakowanie, dzięki czemu jest to świetny pomysł na prezent z okazji rocznicy, walentynek, urodzin itd. Wzornictwo poszczególnych elementów zestawu nawiązuje do burleski, co tym bardziej rozpala.

 

Co znajduje się w pudełku?

 

Kajdanki – zmysłowe kajdanki erotyczne wykonane z delikatnego materiału i połączone łańcuszkiem. Skrępowanie potrafi dodać pikanterii do każdego zbliżenia!

 

Wibrator – niewielki wibrator o dobrze wyprofilowanym korpusie. Końcówka urządzenia z pewnością trafi w punkt G! To nie wszystko, ponieważ na swojej długości posiada prążki, które tym bardziej urozmaicają zabawę. Do zasilenia gadżetu konieczne są dwie baterie AA, nie ma ich w zestawie.

 

Piórko – długie na około 23 centymetry piórko do łaskotania z wygodnym uchwytem. Piórka pochodzą z marabuta. To akcesorium jest świetnym narzędziem do ukarania, jak i nagrodzenia.

 

Opaska – czarna i koronkowa opaska, która odcinając wzrok pozwala skupić się na reszcie zmysłów, zwłaszcza na dotyku!

 

Lubrykant – żel nawilżający wysokiej jakości, który zapewni odpowiedni poślizg podczas zabaw z wibratorem.

 

Karty – 7 kart zawierających ciekawe scenariusze erotyczne.

 

Jak się bawić?

 

Rozgrywka jest bardzo prosta. Wystarczy wylosować kartę i rozegrać napisany na niej scenariusz. Często wymagać to będzie użycia akcesoriów z zestawu. Dajcie sobie szansę przeżyć ciekawy wieczór!

 

Nasz sklep poleca! Jeżeli chcesz, możesz kupić u nas także inne produkty, takie jak na przykład gry planszowe erotyczne.