Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Zabierz swoje libido na wyższy poziom i ciesz się satysfakcjonującym seksem! Kup Medica-Group - Orgasm Max!

 

Nierzadko zdarza się, że pobudzenie libido u kobiet spada i nastaje długi brak ochoty na seks. Może to być wywołane różnymi czynnikami. Czasami jest to stres, gorszy stan zdrowia, wiek i wiele innych. Nie sprawia to jednak, że nie ma na to rozwiązania! Przyczynić się do lepszej kondycji seksualnej może nawet zmiana diety. Są również inne sposoby. Na rynku bowiem można znaleźć liczne specyfiki, których efektem stosowania jest poprawa libido dla Pań! Na tle różnych propozycji szczególnie warto zwrócić uwagę na kapsułki marki Medica-Group - Orgasm Max!

 

Być może chcesz cieszyć się kondycją dwudziestolatki? A może zamierzasz zaskoczyć swojego partnera tygrysią ochotą na seks? W każdym przypadku Medica-Group - Orgasm Max będzie dobrym rozwiązaniem!

 

Medica-Group - Orgasm Max to suplement diety przeznaczony dla kobiet o obniżonym libido. Co może dać stosowanie tych kapsułek? Przede wszystkim chodzi o możliwość podniesienia poziomu libido, ale też poprawę ogólnej kondycji seksualnej. Co więcej, zażycie przed seksem Medica-Group - Orgasm Max może umożliwić przeżycie orgazmu, nawet jeżeli wcześniej była to rzadkość! Mało tego, jak twierdzi sam producent, tabletki te mogą przyczynić się do stałej poprawy dysfunkcji erotycznych!

 

Co poprawia libido w przypadku tych kapsułek?

Za skutecznością opisywanego preparatu stoi naturalny skład. Poprawa libido jest możliwa dzięki l-argininie, ekstraktowi z żeń-szenia i korzenia maca oraz kofeinie. Składniki te sprawiają, że organizm jest bardziej pobudzony. Wspomagają układ krążenia, dzięki czemu więcej krwi dopływa do łechtaczki i pochwy. To nie wszystko, ponieważ możliwe jest również uprawianie seksu przez długi czas bez odczucia dyskomfortu!

 

Opakowanie zawiera 2 kapsułki suplementu Medica-Group - Orgasm Max. Przeszedł on wszelkie testy jakości. Przetestuj na własnej skórze i rozgrzej swojego partnera!

 

Stosowanie Medica-Group - Orgasm Max:

Około pół godziny przed planowanym stosunkiem zażyj jedną kapsułkę. Pamiętaj, by nigdy nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.

 

Może się wydawać, że to damski odpowiednik niebieskich tabletek, jednak to nie jest viagra dla Pań bez recepty. To naturalny specyfik, który zawiera klucz do Twojego udanego seksu. Już teraz zaskocz swojego partnera i wybierz najmocniejsze na rynku kapsułki na poprawę libido u kobiet – Medica-Group - Orgasm Max!

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada różne działanie w każdym przypadku i jest ono zależne od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym, nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.