Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Lei (PL)

Niesamowity zestaw, który dostarczy Ci niesamowitych doznań podczas wielu wieczorów – kup grę erotyczną EnjoyLei Mistrz!

 

Gra erotyczna Mistrz to bardzo ciekawy produkt. Zestaw jest pełen różnego rodzaju akcesoriów i zabawek erotycznych, które są potrzebne do przeprowadzenia pasjonującej rozgrywki. Całość jest pakowana w estetyczne opakowanie. Z tego powodu gra Mistrz sprawdzi się doskonale jako prezent z okazji walentynek, Bożego Narodzenia, urodzin lub jakiejkolwiek innej okazji, czy nawet bez okazji! Przy tym wszystkim cena zestawu jest zadziwiająco atrakcyjna. Rozgrywka pozwala wejść do świata pełnego fantazji, zmysłów i erotycznej rozkoszy. Jeżeli szukasz urozmaicenia w sypialni, to gry seksualne sprawdzą się doskonale!

 

Jak grać w EnjoyLei Mistrz?

 

Gra w EnjoyLei Mistrz polega przede wszystkim na umieszczeniu pionków na dwustronnej planszy. Gracze zaczynają od strony WPROWADZENIE. Partner rzucający kostką stanie na polu z konkretnym zadaniem do wykonania. Po ukończeniu tej planszy należy odwrócić ją na drugą stronę pod tytułem INICJACJA, która proponuje bardziej zmysłowe zabawy. W ich ramach gracze będą wykorzystywać dołączone do zestawu zabawki i akcesoria erotyczne. Komplet zawiera także dwa zestawy kart dla MISTRZA i MISTRZYNI, które posiadają dodatkowe instrukcje do zabawy.

 

Zabawa z pomocą EnjoyLei Mistrz niesamowicie rozpala, dlatego jest doskonałym pomysłem na przeprowadzenie gry wstępnej. Z pewnością będziecie bardzo podnieceni, kiedy dojdzie do samego stosunku! Nie bez powodu gra Mistrz otrzymuje tak dobre opinie.

 

Co znajduje się w zestawie?

 

  • Kajdanki z kolorowym futerkiem

  • Skórzany pejcz

  • Wibrator do masażu i penetracji z wyżłobieniami na bokach (zasilany dwoma bateriami AA – brak w zestawie)

  • Opaska na oczy

  • Dwustronna plansza WPROWADZANIA i INICJACJI

  • 25 kart MISTRZA i MISTRZYNI

  • Instrukcja

  • 2 pionki i kostka

 

Nasz sklep serdecznie poleca. Produkt otrzymuje dobre opinie i niesamowicie urozmaica wieczory we dwójkę. Wyróżnia go niska cena.