Wczytuję dane...

Kulki analne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kulki analne to propozycja dla osób, które szukają urozmaicenia w sypialni. Poprzez stymulację odbytu znacząco zwiększają przyjemność seksualną, pozwalając na osiągnięcie mocniejszego orgazmu i niepowtarzalnych doznań. Nasz sklep oferuje kulki analne zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Nie czekaj i kup je już dziś – a być może zyskasz nowy, ulubiony gadżet do erotycznych igraszek.

 

Co to są kulki analne?

Kulki analne to rodzaj akcesorium seksualnego, dostępnego w wielu różnorodnych kształtach. Był on używany już starożytności, nie tracąc popularności aż po dzień dzisiejszy. W sprzedaży oferowane są wersje pojedyncze, podwójne bądź złożone z kilku połączonych ze sobą kulek. Mogą być wykonane z silikonu, który jest miękki i łatwy do utrzymania w czystości. Dostępne są także modele z wytrzymałego szkła czy stali medycznej. Są one przeznaczone do użytku zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Wkładane do odbytu i wyjmowane z różną prędkością, pozwalają na wzmocnienie orgazmu i znacząco podnoszą atrakcyjność stosunku. Stanowią doskonałą propozycję dla początkujących osób, które chcą wypróbować seksu analnego – pomagają przygotować odbyt przed całkowitą penetracją.

 

Jak działają kulki analne?

Głównym zadaniem kulek analnym jest stymulacja wrażliwych rejonów odbytu. Są to okolice bardzo delikatne i mocno unerwione, dzięki czemu stanowią źródło niepowtarzalnych doznań w trakcie zabaw erotycznych. U wielu osób są one najsilniejszą sferę erogenną, której warto poświęcić odpowiednią dozę uwagi. Modele kulek o zwiększającej się średnicy oddziałują stymulująco na odbytnicę przez cały czas trwania stosunku, a wyjęte tuż przed osiągnięciem orgazmu – wydłużają go i wzmacniają. Dodatkowo mogą być one używane do masażu mięśni Kegla, a także w profilaktyce chorób prostaty. Regularnie stosowane u mężczyzn, sprzyjają wydłużeniu i wzmocnieniu erekcji oraz opóźniają wytrysk, umożliwiając osiągnięcie maksymalnej przyjemności seksualnej.

 

Jak stosować kulki analne?

W sypialniach coraz większej liczny osób można znaleźć kulki analne. Jak używać ich, by były one źródłem bezpiecznych i przyjemnych doznań? Przede wszystkim należy dokładnie umyć je przed i po każdym użyciu. Wskazane jest stosowanie ciepłej wody z mydłem lub specjalnego środka chemicznego do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Przed ich użyciem warto zaaplikować żel analny, który zapobiegnie ewentualnym otarciom i podrażnieniom, a także ułatwi wkładanie zabawki do odbytu. Po wprowadzeniu kulek do odbytu, poruszamy nimi, wyciągając i wkładając je na przemian – z zachowaniem odpowiedniego umiaru i delikatności. Poprzez stymulację odbytu i okolic zwieracza, przynoszą one intensywne doznania seksualne. Opinie o kulkach analnych wyraźnie podkreślają wzrost poziomu intensywności przeżyć w trakcie zabaw z użyciem tego typu gadżetów. Partnerzy stosujący kulki analne osiągają dłuższe i mocniejsze orgazmy, a ich igraszki stają się bardziej emocjonujące, podgrzewając atmosferę w sypialni.