Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Preparat Swiss Navy Cleaner 29.5 ml jest niezastąpiony w usuwaniu bakterii, grzybów i wirusów. Świetnie radzi sobie w dezynfekowaniu zabawek erotycznych, ale także stref intymnych ciała. Jego skuteczne działanie odczuwalne jest już po użyciu jednej dozy produktu.

 

Płyn do dezynfekcji gadżetów erotycznych Swiss Navy Cleaner

 

Środek Swiss Navy ma działanie antygrzybicze, antywirusowe i antybakteryjne. Z łatwością usuwa resztki lubrykantu z powierzchni gadżetów erotycznych oraz miejsc intymnych. Wydajny płyn do dezynfekcji gadżetów erotycznych rozpyla się przy użyciu wygodnej pompki, pozostawiając powierzchnię akcesoriów erotycznych lub ciała bez groźnych drobnoustrojów.

 

Przedstawiona cena Swiss Navy Cleaner obejmuje jedno opakowanie preparatu do czyszczenia akcesoriów erotycznych oraz ciała. Pojemnik 29.5 ml nadaje się do przechowywania w domu i bagażu podręcznym.

 

Zastosowanie:

 

Preparat wystarczy rozpylić na danym przedmiocie bądź na ciele, a następnie odczekać kilkadziesiąt sekund. Po tym czasie spray do dezynfekcji zabawek erotycznych i ciała można zetrzeć suchą ściereczką. Przed użyciem na skórze zaleca się przeprowadzanie próby alergicznej.

 

Dane techniczne:

 
Opakowanie - 29.5 ml, 
Pompka do spryskiwania.

 

Przechowuj go z dala od silnego nasłonecznienia i unikaj wysokiej temperatury.

 

Nasz sklep troszczy się o bezpieczny seks! W Świecie Doznań znajdziesz nie tylko zabawki erotyczne, ale także preparaty do higieny. Już teraz kup środek antybakteryjny dla Ciebie i ciesz się wspólnym stosunkiem lub masturbacją. Czytaj opinie innych użytkowników i dziel się własnymi doświadczeniami. Dołącz do Świata Doznań!