Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Sliquid

Wydajna formuła i wysoka jakość – kup Sliquid Naturals Silver Lubricant 125 ml już teraz!

 

Sliquid Naturals Silver Lubricant to bardzo ciekawy żel silikonowy, który zaskakuje swoją wydajnością. Nieprzypadkowo otrzymuje tak dobre opinie. Skład został pozbawiony parabenów, glikolu, sorbitolu, gliceryny. Lubrykant na bazie silikonu jest hipoalergiczny i nietoksyczny. Zapewnia świetny poślizg i nawilżenie, jest wodoodporny, a przy tym jego cena jest wyjątkowo niska.

 

Pamiętaj, że silikonowe żele nie mogą być stosowane z gadżetami wykonanymi z silikonu medycznego.

 

Buteleczka zawiera 125 ml Sliquid Naturals Silver Lubricant. Lubrykant na bazie silikonu został poddany wymaganym testom jakości. Jest to odpowiednia propozycja dla wegan (skład nie zawiera substancji odzwierzęcych; preparat nie był testowany na zwierzętach). Produkt stworzono w Stanach Zjednoczonych. Nasz sklep serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.