Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Naturalny skład i świetne właściwości – kup System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry 30 ml, a nie pożałujesz!

 

System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry to profesjonalny lubrykant na bazie wody o smaku truskawkowym, który nieprzypadkowo otrzymuje świetne opinie. Jest to żel przede wszystkim naturalny, ponieważ formuła bazuje na roślinnych, organicznych substancjach. Na przykład rumianek zapewnia piękny kolor, a agawa optymalny poślizg. Z tego powodu wodny lubrykant truskawkowy System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry sprawdzi się w ramach gry wstępnej, jak i samego seksu tradycyjnego.

  

Formuła System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry została wzbogacona o słodki smak truskawki.

 

Buteleczka zawiera 30 ml System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry. Wodny lubrykant truskawkowy pomyślnie przeszedł wymagane testy. Jakość i naturalność produktu potwierdza certyfikat USDA, czyli Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.