Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Doskonały smak i optymalne nawilżenie czekają na Ciebie – kup System JO H2O Lubricant Watermelon 30 ml!

 

System JO H2O Lubricant Watermelon to profesjonalny lubrykant wodny o smaku arbuza. Z tego powodu otrzymuje bardzo pochlebne opinie miłośników seksu oralnego na całym świecie! To nie wszystko, ponieważ ten żel intymny arbuzowy jest doceniany za swój skład. Ten bazuje na glicerynie roślinnego pochodzenia, a także naturalnych ekstraktach. To nie wszystko, ponieważ formuła jest pozbawiona sztucznych słodzików i cukru. Lubrykant na bazie wody o smaku arbuza System JO H2O Lubricant Watermelon jest także wydajny i wyróżnia go niska cena. Nasz sklep zapewnia, że świetnie sprawdzi się na przykład podczas gry wstępnej.

 

Pamiętaj, że lubrykant wodny o smaku arbuza System JO H2O Lubricant Watermelon może być używany z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi, nawet tymi silikonowymi!

 

Opakowanie zawiera 30 ml System JO H2O Lubricant Watermelon. Lubrykant na bazie wody o smaku arbuza został poddany wszelkim wymaganym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.