Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Świetny smak oraz zapach, dopracowany skład i doskonała wydajność – kup System JO H2O Lubricant Pineapple 30 ml!

 

System JO H2O Lubricant Pineapple to bardzo dobrze wykonany lubrykant na bazie wody o smaku ananasowym. Wyróżnia go nie tylko możliwość spożycia, ale bardzo dobry skład, który bazuje na glicerynie roślinnego pochodzenia. Dzięki tej substancji lubrykant ananasowy posiada wydajność podobną do żelu silikonowego! Możesz więc liczyć na świetne nawilżenie i optymalny poślizg. Formuła jest pozbawiona sztucznych słodzików oraz cukru. Nieprzypadkowo System JO H2O Lubricant Pineapple otrzymuje tak dobre opinie, a przy tym jego cena jest zaskakująco niska.

 

Oferowany przez nasz sklep lubrykant System JO H2O Lubricant Pineapple może być używany z zabawkami silikonowymi i prezerwatywami.

 

Buteleczka zawiera 30 ml System JO H2O Lubricant Pineapple. Lubrykant ananasowy został poddany wszelkim koniecznym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.