Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: shunga (can)

Doskonałe nawilżenie i fascynujący aromat – kup Shunga - Toko Lubricant Coconut Water 165 ml, a nie pożałujesz!

 

Shunga - Toko Lubricant Coconut Water to najwyższej jakości lubrykant na bazie wody o smaku wody kokosowej. Produkt otrzymuje świetne opinie głównie ze względu na jadalne właściwości, jednak użytkownicy doceniają również, iż doskonale nawilża i zapewnia optymalny poślizg. To nie wszystko, ponieważ kokosowy lubrykant na bazie wody posiada estetyczne opakowanie, dlatego sprawdzi się w roli prezentu. Shunga - Toko Lubricant Coconut Water wyróżnia też niska cena.

 

Oferowany przez nasz sklep lubrykant na bazie wody o smaku wody kokosowej Shunga - Toko Lubricant Coconut Water może być używany z wszystkimi gadżetami erotycznymi, a także prezerwatywami lateksowymi.

 

Opakowanie zawiera 165 ml Shunga - Toko Lubricant Coconut Water. Ten żel intymny kokosowy przeszedł wszelkie wymagane testy jakości. Jest odpowiedni dla osób na diecie wegańskiej!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.