Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Kup szpicrutę Sweet Sting i ożyw zabawy erotyczne dzięki zmysłowym pociągnięciom i karaniem klapsami. Nasz sklep oferuje gadżet, który pozwoli wprowadzić do Waszej sypialni nieco świeżości, dzięki połączeniu wyrafinowanego stylu z wyuzdaną i perwersyjną funkcjonalnością. 

 

Sweet Sting z kolekcji Fifty Shades of Grey to absolutny niezbędnik wielbicieli tej trylogii. Erotyczny pejcz został w całości wykonany ze skóry. Łączy w sobie kolor czarny i srebrny. Osoba uległa może cierpliwie śledzić ruchy srebrnej końcówki, która niepodziewanie będzie źródłem ostrych uderzeń i kilku sekund bólu.  Proces projektowania i produkcji tego wyrafinowanego gadżetu był w pełni kontrolowany przez autorkę bestselerowej powieści, która właściwie jako pierwsza otworzyła świat na sex dominację i uświadomiła wielu ludziom co to znaczy BDSM. Wiele osób zaopatrzyło już swoje sypialnie w ten gadżet. Ich opinie pokazują, że z całą pewnością dostarcza on naprawdę ekscytujących wrażeń. Cena produktu jest niebywale niska, jak na możliwość wcielenia się w rolę pierwszoplanowych bohaterów kultowej opowieści. 

 

Zastosowanie 

Smukły bicz działa jak przedłużenie dłoni osoby dominującej. Pozwala precyzyjnie zadać ból poszerzoną końcówką, która zadziała podniecająco na uległego. Będzie on bliski osiągnięcia orgazmu, dzięki atmosferze wypełnionej podnieceniem i perwersją. Koński bicz z krótką rączką pozwala stymulować najbardziej wrażliwe obszary. 

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita - 61 cm 

Kolor - czarny i srebrny

Materiał - skóra

PEJCZ

  • długość (w cm): 

    61

  • kolor: 

    czarny, srebrny

  • materiał: 

    skóra